Anatomie lži podle Jo BrandWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:2 928
Řekla Jo Brand svým dětem, že pokaždé, když zalžou, tak umře štěňátko? S Jo a Davidem je v týmu ještě Larry Lamb. V Leeho týmu jsou pak Russell Howard a Carol Vorderman.

Přepis titulků

Řekla jsem svým dětem, že pokaždé, když zalžou, tak někde na světě umře štěňátko. Když jsi to svým dětem řekla, přestaly pak lhát? Vypadá to tak. Na štěňátkách jim záleží. Musela to být úleva, že tvé děti nezačaly lhát ostošest, zatímco by byly nadšené z umírajících štěňátek. Je to úleva.

„Nemám sadistické děti.“ Je to špatná rada. Co když na ně zaútočí pes a ony řeknou lež… A ten pes je stejně kousne… - No… - Nebylo řečeno „nejbližší pes“. Podle tebe měl umřít nejbližší pes? No, statisticky bys doufal, že ho zabije osmóza. Takže řekneš lež a začne se od tebe šířit psí smrt, než najde nějakého psa a zabije ho. A pak se vlna psí smrti zastaví? Můžu se zeptat?

Proč štěňátko, ne koťátko? Není zrůda. Bylo to těžké rozhodování. Rozhodovala jsem se mezi štěňátkem, koťátkem a jejich otcem. Štěňátka byla nejroztomilejší. Jak zní váš verdikt? - Můj tým říká pravda. - Takže pravda? Jo, je to pravda? Je to…

lež. Je to lež! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na podobném principu je video, které místo lhaní pojednává o masturbaci.
Pokaždé, když chlap masturboval, jiný chlap umřel... Den, kdy Země přestala masturbovat

10

Odpovědět

Tak tohle bylo super téma! Přijde mi, že kdyby to protáhli, bylo by hooodně zábavy :D.
Děkuji za překlad.

31