Atletka Jo BrandWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:5 629
Byla Jo Brand favoritkou na vítězství v atletickém závodě, ale skončila poslední kvůli incidentu na záchodech? Spolu s Emmou Bunton je v týmu Leeho, u Davida jsou Jonnie Peacock a Shaun Williamson.

Přepis titulků

Jednou jsem byla favorit na vítězství v atletickém závodě, ale skončila poslední po incidentu v záchodové kabince. Davidův tým. Dobře, o jaký závod šlo? V oštěpu. Oštěp. A kdy ses účastnila závodu v oštěpu? - Když jsem chodila do školy.

- Kolik ti bylo? Asi… 16. A bylas favorit? Byla. Proč? - Protože jsem ho dokázala hodit daleko. - Jak daleko? Přibližně. - Asi… Ale proboha, řekni, že míň jak 110 metrů, což je světový rekord. Ať máš aspoň šanci. 111 metrů. Ne, řekla bych asi 20 nebo 30 metrů.

Umělas i rychle běhat? Myslím, že to nebyl vtip. - Řekl bych, že to byla upřímná otázka. - Aha, pardon. - Kvůli hybnosti k hodu. - Dobře. Vlastně jsem chvilku držela školní rekord v běhu na 100 metrů. A to proto, že jsem si dávala cígo za kolárnou a zaslechla signál k večeři. Co se stalo na záchodě, že to ovlivnilo tvůj výkon v oštěpu? Připravovala jsem se na sportovní odpoledne, šla jsem si na záchod dát cígo a…

měla jsem krabičku sirek a jednou si zapálila cígo, ale pořádně jsem ji nesfoukla a dala ji zpátky do krabičky, která mi pak vybouchla v ruce, kterou jsem házela oštěpem. Takže je to historka o vážném popálení. Jo. Takže jsem ten oštěp musela házet levou rukou. Jonnie, co myslíš?

Jak se ti to zdá? Mohla by to být pravda. - A ty myslíš, že je to… - Pravda. - Dobře. Pravda. - Tipujete pravdu. Jo, pravda, nebo lež? Je to… pravda. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"To neděláš dobře, Jo, že strkáš ty vypálený sirky zpátky do krabičky."

190

Odpovědět

Naštěstí to bylo těsně vedle. Na funkci rostlináře to vliv nemělo... XD

60