Strávil Joe Thomas 5,5 hodiny přípravou makarónů se sýrem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:2 530
Jak dlouho může trvat připravit tak jednoduché jídlo, jako jsou makaróny se sýrem? Joe a David mají v týmu ještě Sam Quek. V Leeho týmu jsou pak Jo Brand a Bobby Seagull.

Přepis titulků

Jednou jsem strávil 5,5 hodiny přípravou makarónů se sýrem. - Leeho tým. - Domácí makaróny? Domácí těstoviny? Ne. Byly to sušené makaróny. - Jak dlouho se vaří makaróny? 10 minut? - Nestačí jen uvařit makaróny. Makaróny nejsou jednoduché jídlo. Nestačí jenom… Musíte… Musíte udělat jíšku, bílou omáčku.

Člověk si musí dát pozor, aby se v ní neudělaly hrudky. - Možná mu napovídáš, Jo. - Pardon. - Jak se dělají makaróny se sýrem? - Začneš jíškou… Ale musíš si dát pozor na hrudky… Jak se dělá jíška? A neříkej, že je od Ježíška. Ale pak přijde do bříška. - Ucházející.

- Nech si svůj soucit! Anebo ne… Vařil jsem podle receptu. Pamatuju si, že tam měly přijít čtyři druhy sýra. Pamatuješ si, jaké sýry? Mozzarella. Spíš ne. Zeptám se jinak. Jaké znáš sýry? Byla to nějaká zvláštní událost?

Něčí narozeniny? Třeba tvoje? - Byli jsme na dovolené. - Kdo my? - Má rodina a ještě jedna rodina. - A tys měl všem vařit? Po tomhle už ne. Celé se to zdrželo, protože někdo… ukradl jeden z těch sýrů. - Kdo ukradl sýr? - Nevím kdo, ale vím, že po tomhle už jsem odmítl vařit. Kde jste byli?

Kde se to stalo? V Cornwallu. Někdo si vzal jeden z těch sýrů a ty jsi je potřeboval čtyři? Měl jsem je čtyři, hezky připravené. Mám rád ve věcech pořádek. Takže dvě hodiny mi trvalo, než jsem připravil suroviny… Viděl jsem moc pořadů o vaření s nádobami na ingredience. - Předvážené na talíři, co? - Jo. Měl jsi už něco uvařeného? Měl jsi postaveno na makaróny? Ne, nic.

Nic jsi neuvařil, akorát sis vyskládal suroviny? Zdržel jsem se i kvůli tomu, že jsem musel přeparkovat auto. Bylo snad v kuchyni? Ne, ale bylo zaparkované tak, že blokovalo sousedovic… Tepny? Příjezdovou cestu. Jenomže všude bylo plno. Byly to úzké uličky, tak jsem se jen vzdaloval od místa, kde jsme bydleli. - Nemohl to auto přeparkovat někdo jiný?

- Ne, kvůli pojišťovně a tak. Vždyť by tě stejně nikdo neviděl. Neviděl, ale přece nemůžeš takhle šaškovat… Jo, co myslíš? - Podle mě by to mohla být pravda. - Fakt? Nedávno jsem četla příběh, ve kterém si žena stěžovala na svého syna. Požádala ho, aby vyprázdnil myčku, což je to jediné, co po něm každý den chce. A stopla mu to.

Zabralo mu to 4,5 hodiny. A to proto, že se choval jako puberťák. V jednu chvíli jí prý řekl, že si musí jít odpočinout. Podle mě je to možné. Joe mi připadá jako muž, který úplně nespěchá. Během požáru bych s ním být nechtěl. - Bobby? - Spíš pravda. - Dobře, říkáme pravda.

- Pravda? Dobře. Joe, byla to pravda, nebo lež? Byla to pravda. Je to tak, Joe strávil 5,5 hodiny přípravou makarónů se sýrem. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář