Jo Brand a holubWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:8 194

Spisovatelka a komička Jo Brand bude vyprávět o zraněném holubovi.

Přepis titulků

Dnes začíná Jo. Dobře. Jednou jsem jela metrem s živým holubem v kapse. Davidův tým. Proč jsi měla holuba v kapse? Byl ošklivě zraněný. Takže s holuby soucítíš. Měla jsem trochu hlad.

Ještě jsi nevěděla, co s ním přesně uděláš. Co se mu stalo? Co se mu stalo? Jo. S pečenými bramborami chutnal skvěle. Ne. Jakmile jsem se dostala domů, tak jsem s ním šla k místnímu veterináři. Kde jsi našla... Ležel na chodníku.

Co to bylo za oblečení? To, do jehož kapsy jsi toho holuba dala? Klaunský oblek. A byla to tvá chyba, že jsi na něj šlápla. Vlněný kabát. Vlněný kabát. A nenapadlo tě, že bys ho jen nesla, nebo sis řekla, že ho dáš do kapsy? Pokud ten holub trpěl, nejspíš... Už ani netrpěl, byl prostě...

Mrtvý? Byl fakt vyčerpaný a... Šla jsi někam, nebo ses vracela zpátky domů? Šla jsem někam. Šla jsi schůzku, nejspíš důležitou schůzku týkající se televize... Existují i jiná místa, Davide. Jen hádám. A s holubem... Líbí se mi, že jsi řekl dvě možnosti, buď schůzka, nebo důležitá schůzka v televizi.

Šla jsem do místní nemocnice na výtěr. Když byl v kapse, snažil se letět? Ne. Takže byl úplně klidný, i když nebyl mrtvý. Měla jsi nějaké zrní? Jasně že měla. Všichni máme po ruce nouzový trylek. Co myslíš, Kimberly? Tipla bys pravdu? Myslím, že je to lež.

Jednou jsem holuba zachránila a byl vážně zraněný... A je to tady. Jsem tady jediný, kdo nezachránil holuba? Já taky ne. Já ne. Nemůžu uvěřit, že by v kapse byl klidný. Jak jsi k tomu přišla ty? Byla jsem v bytě, ale můj nynější manžel nebyl... To je mi moc líto.

Jsi statečná, že o tom mluvíš v televizi. Venku byl nějaký hluk, tak jsem se šla podívat a ležel tam raněný holub. Bála jsem se na něj sáhnout kvůli nemocem a tak. Ach jo, ach jo. Přemýšlela jsem, co dělat. Co jsi udělala? Napsala jsem tweet.

Tweet? Odepsal někdo? Jo a zavolal taxík, který ho odvezl do Nadace na ochranu zvířat. Upřímně nevěřím tomuhle. Co tipujete, Davide? Co tipuješ, Kimberly? Pravdu? Lež. Myslíš lež.

Taky lež. Lež. Tak tipujeme lež. Tipujete lež. Jo, pravda, nebo lež? Je to... lež. Překlad: Markst www,videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

02:05 - hádám, že Lee mluvil o krmení pro ptáky značky Trill, určitě ne o jen tak nějakém trylku (zvukem ptáka nenakrmíš). Dal bych proto raději bez překladu Trill (překládat jako Trylek s velkým T by byla stejná prasárna, jako překládat jména herců či postav) a v nejhorším pro jistotu informaci, že je to krmení, do popisku (i když to by většině lidí myslím mohlo dojít).
Nebo bych se vyprdnul na značky a napsal "semenec" :D

10

Odpovědět

holub by mi byl asi putna, ale jednou jsem zachránila zvonka zeleného. Zničehonic se mi snesl přímo před nohy na sídlišti. Asi do něčeho narazil. Vůbec se nehýbal a jen seděl na zemi. Vzala sem ho do ruky a vůbec se nebránil, ani nekloval, nic. Odnesla jsem ho domů, zavřela do přepravky a hledala kde by mi mohli pomoci.
Táta tenkrát chtěl ať ho nechám venku, že "je to život", ale jakožto člověk si myslím, že když mám tu možnost někomu pomoci, byť je to malý ptáček, měla bych to udělat.

82

Odpovědět

rozumim ti, ale s první a poslední větou si dost odporuješ:D

120

Odpovědět

+vlasy98je rozdíl mezi zachráněním zeleného ptáčka a létající krysy plné nemocí :D

56

Odpovědět

+lenaciavidíš to. přitom krysy a holubi jsou jedni z nejinteligentnějších tvorů a dokonce i celkem čistotných, narozdíl třeba od psů - někdy si srovnej srst toulavýho psa a krysy...
A holub je celkem ušlechtilý zvíře. Ne nadarmo se používal roky na dorozumívání přes celé kontinenty...

01

Odpovědět

+Mikeje holub a holub... na poštovního holuba svého kámoše si sáhnu velmi ráda... na holuba na ulici v Praze ani omylem....
Stejně tak i u krysy, krysy které chová moje kámoška si opět ráda pochovám, pomazlím a pohraju, ale ke kryse z kanálu se nepřiblížím.

10

Odpovědět

Jaký je rozdíl mezi p*litiky a holuby?

Žádný.
Všechno p*serou, ale střílet se nesmí.

17

Odpovědět

Odpovědět

Zachranovat holuba to je neco jako zachranovat plevel na zahradce :D

27

Odpovědět

A nebo jako zachraňovat lidi.

30

Odpovědět

Pro někoho je plevel tráva v růžích a pro jiného naopak plané růže na udržované zahradě...
Stejně tak pro někoho je důležitější život ptáka a pro někoho třeba kočky.

Je to dost individuální věc.

00

Odpovědět

Nechat si od Kimberly sáhnout na mého holuba by byla příjemná kratochvíle.
Ačkoliv riziko nemocí je podobné.
Pak by o tom ještě tweetovala rozměry a ty lži ukazovala na fotkách.

245

Odpovědět

Tak ty máš malého holoubka? Jak roztomilé ...
.
To já bych se jí mohl pochlubil svým albatrosem. ;)

312

Odpovědět

+Ra's al GhulRozmnožuje se maximálně jednou za dva roky?

180

Odpovědět

+blablablablaJistě, ale s rozpětím víc jak 3,5 metru je to prostě největší pták na planetě.
To pak za to stojí si počkat třeba i 2 roky než je připraven se množit ...

71

Odpovědět

+Ra's al GhulJestli na něm máš rozpětí, tak to bude nějaká vada, pravděpodobně kožní. Každopádně s ohledem na šířku běžných vaginálních cest to musí být velmi nepraktické, a pokud by roztažení "křídel" až po průniku, tak i nebezpečné.

172

Odpovědět

Upřímně, nevím, proč by někdo zachraňoval holuba.

1118

Odpovědět

zdravi su chutnejsi. vies, ked je zraneny, tak je v strese a nici to chut masa

81

Odpovědět

ja zas neviem prečo niekto pomáha invalidom a negrom... To už radšej pomozem radšej tomu holubovi... ten ma aspoň nebude stáť majetok...

15

Odpovědět

+ehmA co teprve invalidní ne*g*ř*i.

20

Odpovědět

+ehmMáš pravdu.
Pravděpodobně bude jen "Sr*t na majetek"

01