Jo Brand a vánoční večeřeWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:8 634

Jo Brand už mluvila o zraněném holubovi. V dnešní scénce bude vyprávět o vánoční večeři.

Přepis titulků

Dnes začíná Jo. Loni jsem snědla vánoční večeři ve vaně. Davidův tým. Proč? Protože se sjela široká rodina a já chtěla být sama, protože jsem měla špatnou náladu. Měla jsi ji na talíři? To je hrozná představa, co?

Měla jsem ji na talíři. Počkat, snažím se to celé představit, jo? Měla jsi vánoční večeři na talíři, zvedla ses od stolu a řekla jsi: "Jdu na chvíli do vany." A... Nemyslím si, že jsem to oznámila. Měla jsem jich všech už dost, takže jsem se zvedla, vzala si večeři, šla jsem nahoru a rozhodla se, že se vykoupu. Nebylo ti moc horko, když jsi jedla večeři ve vaně?

Vánoční večeři bych dokázala sníst, i kdyby hořelo. Kam jsi položila talíř, když jsi lezla z vany? - Na záchod. - Na záchod? Ohledně vany... Víko bylo dole a byl na něm ubrus. Furt mi to přijde trochu... Fakt? Jde o to spojení začátku a konce procesu jedení.

Nebyl to můj záchod. Jako bys tomu jídlu říkala: "Tady skončíš, kámo." Oba to víme. Ty to víš, já to vím. Zažiješ neuvěřitelnou cestu. Jedla jsi večeři, když se vana naplňovala, nebo jsi počkala, až se vana naplní a až do ní vlezeš? Měla jsem zbytek růžičkové kapusty, Davide.

Měla jsi to na tácu, který jsi položila na kraje vany, nebo jsi to musela vyrovnávat na kolenou? Musela jsem to vyrovnávat. Na kolenou? Ne tak docela. Když to vyrovnáváš tělem, neriskuješ tím, že se to ponoří a tím se jídlo zničí? Vlastně změníš vánoční večeři na Maledivy za 30 let, když voda z vany začne splachovat růžičkovou kapustu směrem k odtoku.

Já si do vany nenapouštím zas tak moc vody. Ve skutečnosti nepotřebuju skoro žádnou vodu. Dobře, co tipujete, Davide? Myslím si, že jsi byla ve vaně, ale nejedla jsi tam vánoční večeři. Dokážu věřit tomu, že se Jo občas koupe a jí vánoční večeři, ale nevěřím, že někdy dělala obojí najednou. Já si myslím, že jo. Ty si myslíš, že jo?

Myslel jsem, že si všichni shodneme. Ne. Ale po vzoru Vánoc spolu zcela nesouhlasíme. Já to mám tak padesát na padesát... To ti vůbec nijak nepomohlo, že? Pomohlo. Pokud ty jsi na 100 % jistý a ty jen na 50... Kdo říkal, že jsem si na 100 % jistý? Jsem tak na 80. Budu potřebovat propisku.

Proto vždy říkám, že potřebuju tabulku. Dobře, tipneme pravdu. Tipují, pravdu. Jo, jedení vánoční večeře ve vaně. Pravda, nebo lež? Je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

možná se budu ptát hloupě, ale Jo Brand v minulosti vystupovala s kapelou Yo Yo Band, je to tak?

72

Odpovědět

Tak určitě...

10

Odpovědět

V Čechách to nabývá úplně nového rozměru.
Když se to správně naplánuje, tak nejen, že je vana rovnou napuštěná, ale večeře v ní už plave.

342

Odpovědět


Odpovědět

+PaesJá hlupák FACE PALM

11