Jo Brand a snídaně pro hypnotizéraWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 009
Měla Jo Brand dostaveníčko s hypnotizérem s nečekanou dohrou? V Leeho týmu je s Jo ještě Sinitta. V Davidově týmu jsou Ivo Graham a Johnny Marr.

Přepis titulků

Dnes začne Jo. Dala jsem kopačky hypnotizérovi, se kterým jsem chodila, poté, co jsem ho překvapila snídaní v posteli, ale on pak odhalil, že mě k tomu zhypnotizoval. Davidův tým. Fajn. Asi řekneme pravda. - Kdy to bylo, Jo? - Minulý týden. Fakt?

Když jsem studovala, takže v 50. letech 19. století. Vystupoval u nás na výšce. Jak si říkal, Jo? Velký hypnotizér. To je dobrý. - Tak si říkal? Velký hypnotizér? - Ne. Ne. Nechceš si vymyslet něco jiného? Duncan Wilson.

Jaká snídaně to byla? Byly to houby a černý pudink. K tomu bych se v životě ani nepřiblížila. Byla sis vědoma, že to děláš, nebo jsi byla v transu jako zombie? Chodila jsi takhle? Nebo jsi měla pocit, že je vše v normě? To není hypnóza, to je mumie ze seriálu Scooby-Doo. A prošlo by mu to nebýt toho otravy! Nepamatovala sis, že jsi tu snídani připravovala?

Ne, Davide. A pamatovala sis, že jsi koupila ingredience? Ne, protože jsem je nekoupila. Teď to vypadá, že David dělá reklamu na neziskovku pro seniory. „Takže si nepamatuješ, že jsi ty houby koupila, Jo?“ Tak co? Pravda, nebo lež? Moje obava je, že hypnotizéři jsou… Jak jen to říct kulantně…

Šarlatáni. Podle mě existují hypnotizéři, kteří zvládnou zhypnotizovat lidi. Je důležité, aby si to lidé mysleli, jinak by na ně nikdo nechodil. Nevěřím, že hypnotizér by byl schopen přimět někoho udělat snídani v transu. Dobrý argument, ale já to té Jo věřím. Musíš odlišit věrohodnost lidí a toho, co říkají. Doslova to přečetla z kartičky. To, zda to je, nebo není pravda, neříká nic o její důvěryhodnosti.

Ale jo. Pokud je to pravda, tak se vyspala s hypnotizérem. A kdo ne? Kdo nespal s Duncanem Wilsonem? To se nedozvíme. Třeba jo, ale nevíme o tom. - Co myslíš? - Já tomu věřím stejně jako John. Ty tomu věříš? Davide, tvůj tým si dělá, co chce. Skvělé. - Hrůza.

- Naprostý chaos. Jako Liz Trussová, co se to zoufale snaží zvládnout. Nesouhlasím. Jsem jako Theresa Mayová, která hlasovala proti Brexitu, ale pak ho s radostí jako premiérka realizovala. Jo, to je mnohem lepší přirovnání. Jo, přesvědčila jsi je. Podle nich je to pravda. Je to pravda, nebo lež? Byla to… lež.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

asi neexistuje na světě člověk co nemá rád Jo Brand. Pokud jí teda nezná :)

22