Barry Cryer a jeho hospodský týmWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:6 171

Poslední vánoční video bude s Barrym Cryerem, který bude mluvit o svém hospodském týmu.
V Davidově týmu je Miranda Hart a Stephen Mangan. V Leeho Miles Jupp.

Poznámka: "The butcher, the baker, the candlestick maker" (doslova tedy řezník, pekař, výrobce svícnů) je verš z anglické dětské říkanky.

Přepis titulků

Jsem v čtyřčlenném hospodském kvizovém týmu s řezníkem, pekařem a výrobcem svícnů. Tým Davida. - Jak se ten tým jmenuje? - Kvartet. Jak jsi poznal řezníka, pekaře a výrobce svícnů? V hospodě. Bylo hodně srandy, protože jsme si uvědomili, že tu je řezník, pekař a výrobce svícnů. Jak se jmenuje tvůj přítel řezník?

- Harry Granger. - To bylo rychlé. - A pekař? - Ed. - Celé jméno. - Ed Saville. - A výrobce svícnů... - Se jmenuje? Jmenuje se Bill Grimes. Nejmenuje. Jen proto, že jsi oblečen jak z 19. století, tak jejich jména nemusí znít taky tak.

Tak, Barry, řekni nám znova ta tři jména... - Bill, Harry a Ed. - A příjmení? Grimes... Teď jsi mě dostal. Saville a Granger. Saville a Granger. - Dobře, další otázka. - Granger. Už tu byla návštěva?

- Donesli květiny, Barry. - Vážně? Ano. A čokoládu. Ukradnou vám spoďáry, když spíte, víte? Co si myslíš, Davide? - Co tipuješ, Mirando? - Nevím. Já jo. - Myslím si, že to je naprostá nepravda. - Pitomost. Co tipneš, Davide?

No, asi tipneme lež. Tipujete lež? No dobře. Barry, pravda, nebo lež? Byla to... LEŽ. Ano, je to lež, Barry není v čtyřčlenném hospodském kvizovém týmu.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Miranda vypadá trochu jak Marilyn Manson bez makeupu.

171

Odpovědět

Miranda vypadá trochu jak Marilyn Manson bez makeupu.

117