Ben Miller a jména přátelWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:218
Počet zobrazení:14 108

Ben Miller je nejen komediant, ale i fyzik a hudebník. Jak se mu bude dařit ve WILTY?

Přepis titulků

První je Ben. Prosím začni. Krom mého kamaráda Marka Parka, mám... Myslím si, že víc není potřeba. ...mám tři další kamarády, jejichž jména se rýmují. Nespěchej s otázkami Davide. V klidu. Promiň, Bene, musím se tě zeptat na jména těch přátel. A rychle. Dej si načas.

Richard Pritchard. Ten se rýmuje. Ten se povedl. Mark Park. Marka Parka už jsme měli. Kromě Marka Parka máš ještě tři další přátele. Richard Pritchard. Ještě dva. Dave Clave.

Dave Clave? Jo. Angie Ranji. Kde Richard Pritchard pracuje? Odkud ho znáš? Znám ho ze školy a je stavební rozpočtář. Odkud znáš Angie Ranji? Kde jsi poznal ji? Byla se mnou na kurzech herectví na ostrově Wight. A Dave Clave, jak jsi na něj narazil?

Prosím, řekni, že jste byli lejt. Byl jsem s ním v kapele, hrál na bicí. Takže všichni tyhle lidi žili se jménem, které se rýmuje s příjmením, a nikdo z nich si neřekl: "To zní směšně, změním si jméno"? No, Richard ne, protože jak víš, je to typické velšské jméno. Je poměrně běžný mít křestní jméno stejné jako příjmení. Hugh Hughes. Evan Evans, Thomas Thomas.

Kéž by sis na ně vzpomněl dřív, viď? Jsou si tito přátelé vzájemně blízcí? Jestli se například Richard Pritchard zná s Angie Ranji? Dave Clave se zná s Richardem Pritchardem. Při jaké příležitosti? Na oslavě mých čtyřicátin. Proč nepřišla Angie Ranji? Znali jsme se jen v období natáčení Twelfth Night na ostrově Wight, což bylo v létě kolem roku 1991.

Byla to má kamarádka, ale nebyla na mých narozeninách, kde byli Dave a Richard. A proč se k vám nepřipojil i Mark Park? Nejsme tak blízcí přátelé. A proč myslíš, že nejste s Markem víc... No, Mark je stavební rozpočtář, víš... - Mark je stavební rozpočtář?

- Jo. Myslel jsem, že Richard Pritchard je stavební rozpočtář. Co že dělá Richard Pritchard? Je diplomovaný zeměměřič. Který z nich? Nebo oba? Jsou Park a Pritchard na praxi? Myslíš, že to je pravda? Myslel jsem si to, než došlo na stavebního rozpočtáře. Myslím, že řekl, že Richard Pritchard byl rozpočtář...

nebo něco se stavbou. U Richarda Pritcharda řekl diplomovaný zeměměřič. Teď máme stavebního rozpočtáře... Pro Marka Parka. Pokud Ben použil stavbu tak, aby nás zmátl, tak to udělal tak skvěle, že si body zaslouží. - Souhlasím. - Takže říkáte? - Říkáme lež? - Lež. Říkáte lež. Bene, pravda, nebo lež?

Je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je ten borec z Johnnyho Englishe ne? :D Taky jste ho nikde jinde neviděli, resp si ho nepamatujete? :D A to mám docela nakoukáno. :-D

91

Odpovědět

Honza Honza, Gustav Ústav, Jolana Nohama, Jolana Rukama, Jolana Pusou, Karel Prdel, Denis Pohlavníúd...

44

Odpovědět

Tyjo, já si změnit tolikrát jméno jak Ty, tak si už asi vyberu něco normálního.

201

Odpovědět

to byla až tak moc očividná lež, že by mě ani nepřekvapilo kdyby to zahrál a byla to pravda :D

400

Odpovědět

Napadaj vás český? Lešek Pešek, Jan Pán, Kuba Duba? :-)

70

Odpovědět

Kamil Škvařil, Tomáš Otčenáš, Karel Vorel, Heřman Zeman, Marián Florian :)

20

Odpovědět

V klidu domova si vzpomene clovek lepe nez ve stresu. Vem(te) si ruzne souteze. Kazdy asi sledoval nekdy nejakou soutez, kde se soutezici trapil s odpovedi, pritom byla jasna. Me by ve stresu napadlo maximalne tak Pavel Pavel (nas slavny archeolog) a pak bych varil z vody typu..... Marek Jarek, ...a uz premyslim asi minutu a nic :D

20

Odpovědět

Neslo by pred odeslanim komentare vyhodnotit nejaky text, aby to vyselektovalo spamovani, troleni a mistni frikuliny? Bohate by stacil priklad z matematiky

65

Odpovědět

Pokud by opravdu existoval nějaký algoritmus, který by vyhodnocoval stupidní komentáře, ten tvůj by přes něj určitě nedostal.

62

Odpovědět

To bylo tak suché, že bych tim ani kachny nekrmil.

65

Odpovědět

prelozite treba nekdy i dil, kdy se netrefej nebo to neni dostatecne vtipne???

64

Odpovědět

a co by sa tym zmenilo? to nie je hlavna podstata tejto relacie

71

Odpovědět

Oni mají už docela slušný odhad, a často to ani není až tak podstatné. Ale třeba jeden díl, kde se spletou a vychutnají si to, je tady:
https://youtu.be/hJUOYGKayaY?list=PLdm1dO_SvhB1IW7nkTBy3xPxQb7HuIej3

30

Odpovědět

Odpovědět

Tenhle pořad je skvělej, ale zdaleka nejlepší by bylo, kdyby se tu objevilo i video WILTY s Bobem Mortimerem, jeho historky jsou absolutně úžasný! :D

380

Odpovědět

A hlavně všechna ta jména, který vždycky řekne :D

40

Odpovědět

Ben Miller je idiot. Vypadá jako Elijah Wood a přebral mi holku.

214

Odpovědět

Žádný div, že se ním už Angie Ranjie nezahazuje...

150

Odpovědět

Kdyby se na konci nespletl, sežral bych mu to i já. :-)

303