Big Narstie a Ukabong!Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:5 292
Hrával Big Narstie netradiční rodinnou hru? U Davida je Narstie a Prue Leith, Lee má v týmu Scarlett Moffatt a Tomasze Schafernakera.

Přepis titulků

A je to Narstie. Budíček! Můj majetek. Neukrad jsem to! Neukrad! Pod stolem je krabice. Vytáhni tu věc z krabice a polož ji na stůl. Nejdřív dej tu věc na stůl a pak přečti, co se píše na kartě. Tohle je ukabong.

S bratránkama jsme si ho vyráběli a pak hrávali naši rodinnou hru Ukabong! Dobře. Leeho tým. - Říkáš „Ucker-bong“? - Ukabong. - Ookah… - Uka-bong. - Jak se to píše, Narstie? On je pomalejší. - U, K… - Jo. - A… - Jo. - A pak bong! - Bong. - U, K, A a pak bong! - Bong. - Jak jste to vyráběli?

Co to je? - Ponožka. Z ponožek. - Co je uvnitř? - Další ponožky. - Prostě spousta ponožek? - Je to naše rodinná hra. - A každej má vlastní ukabong. - Mlátíte se tím? - Jo, je to tvoje zbraň. - Mlátíte se ukabongem? Jo, ale má to daný pravidla. Všichni musíte být v jedný místnosti a pak se zhasnou světla. Zásah se počítá jen tehdy, když někoho majznete a řeknete: „Ukabong!“ Když někoho majznete a neřeknete to, všichni se na vás vrhnou.

Babi pak vyhrožuje: „Kdo bude brečet, ten dostane!“ Takže jsme teda u babičky nahoře v podkroví. Je nás tam 15 děcek a můj strejda Simon. Strejda Simon byl děsnej pohodář. A bum! - Všichni mají ukabong. - David je nervózní. - Jo. Však taky nemám svůj vlastní ukabong.

- Jsem bezbranný. - Počkej, jeden ukabong tu mám. - Ty máš záložní ukabong. - Děkuji mnohokrát. Takže teď bum! Všichni jsme v jedný místnosti. A chlámeme se. Je tam tma jak v pytli. Máváme, snažíme se někoho trefit. Ukabong! Bum! Když tě zasáhnu: „Ukabong!“ A zabolí to, tak řekneš: „Au.“ Jenže můj strejda Simon…

ten měl speciální ukabong. Teď se to tu zlověstně zvrtává. Jeho ukabong mu seslal Bůh. Víš, co strejda dělával? Strkal dovnitř tenisák. Čekal jsem to horší. Měl Diův ukabong. Jedna rána, K. O.! Všichni jsou mimo hru a brečí, pak přijde babi, všem nám naplácá a musíš číst Bibli.

Je tam tma. Jak můžete vědět, že když říkám, že jsem někoho majznul ukabongem, tak že nelžu? - Protože slyšíš: „Au!“ - To rozhodně. A když někoho trefí strejda Simon, pak se ozve tohle. - Co myslíš, Scarlett? - Jdu do toho. Chci si to zahrát. Myslím, že je to pravda. - Scarlett. - Jé, super. Jo! - Lee…

- Jo! - Ukabong! - Ukabong! Je to populární. Lidi, mám skvělej nápad. Majzneme ukabongem Roba! Jo! Ukabong! Tak za tohle platíme licenční poplatky. Pěkně děkuju. Tak co, Lee? Co tipujete? - Scarlett? - Na 100 % pravda. - Proč si to myslíš? Je to sranda.

Úplně vidím, jak to hraješ. Je to sranda? - Pardon, ukabong. - Pak se vrhneme na něj. Bez „Ukabong!“ je to domácí násilí. - Tomaszi? - Souhlasím s nima, určitě je to pravda. Všichni tři tipujete pravdu. Narstie, je to pravda, nebo lež? Pravda! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda.

Narstieho rodina hrávala hru Uka…

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a nerikal ze tam strejda mel misto tenis penis?

16

Odpovědět

Říká, že tam strkával „tennis ball“. A taky myslím, že na „penis“ by byla reakce ostatních hráčů (zvlášť Davida) a publika trošku jiná :)

40

Odpovědět

Tohle před 25 lety hrával můj kolega v kanceláři. Když odcházel na tenis, mlátil nás ostatní v kanclu po hlavě taškou, ve které měl tenisový dres a křičel "Lendl vole!" (nebo nějaké jiné slavné tenisové jméno).

S hrou přestal jednoho dne, kdy mě bouchl do hlavy jako prvního a neuvědomil si, že tentokrát má v tašce kromě tenisového dresu i velmi těžký nový visací zámek na skříňku...

110

Odpovědět

Ten černoch je vtipnej a hra zní úžasně :D. Jen jsem se bál, že strejda v tom bude mít baterky

142