Bradley Walsh dal pěstí delfínoviWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:6 879

Jak došlo k tomu, že byl Bradley Walsh blízko delfína a dal mu pěstí?

Přepis titulků

Když jsem plaval s delfíny, což byl můj sen, tak jsem musel jednoho praštit do nosu, protože jsem si myslel, že mi chce stáhnout plavky. Davide. Kdy a kde? Na Floridě. Kdy? 2005.

- 2005? - Ano. Co ten delfín dělal? Plaveš... Já nikdy neplaval s delfíny... On si to užívá. Nikdy jsem neplaval... Chci vzrušující a detailní popis, co ti tenhle sprostý nosatý tvor provedl s plavkami. Dobře... - Ne...

- Slez ze mě, slez ze mě. Lee, přestaň, mám z toho noční můry. Vrací se mi vzpomínky. Musíš se držet delfíních ploutví a oni tě poženou vodou, takže jsi ve skupině delfínů. Na moři? V mořském světě. Plul jsem vodou za pomoci delfínů. Držel ses ploutví? Přesně.

Dostal jsem se na konec nádrže, ve které jsme byli. Jeden plaval doleva a druhý připlaval a narážel na mě zezadu. A žena, která... Od delfína? Ne od delfína, ale instruktorka. Snažila se ho odehnat. Tak jsem říkal: "Kšá, kšá." Nechtěl odplout a nosem mi lezl pod páteř k půlkám. A začaly mi padat plavky. Když říkáš pod páteř k půlkám, tak myslíš prostě zadek, že jo?

Když jsem se otočil, tak jsem dal delfínovi přímo do nosu. Vyděsilo ho to a odplaval. Vrátil ses tam někdy? Ano. Znovu jsi plaval s delfíny po takovém úžasném zážitku? Šel jsem tam s charitou. A co se stalo, onemocněl jsi? Ne...

Co si myslíš, Davide? Co tipuješ, Huwe? Je to perverzní a trochu úchylné, že? Ale naprosto uvěřitelné. Teď nemáš popisovat své spoluhráče, ale tu historku. Naprosto uvěřitelné. Ze začátku jsem tomu vůbec nevěřil, ale teď trochu jo. Je to nechutné.

Co je na tom nechutného? Přišlo mi, že se trochu styděl, proto si myslím, že to je pravda. Je to fešák, takže tuším, o co jim šlo. Tipujeme pravdu. Tým souhlasí. Bradley Walshi, byla to pravda, nebo lež? Robe Brydone, je to naprostá... lež. Dobrá práce.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kam se hrabe na Deep-a.

210