Brian Blessed a hledání mýtického tvoraWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:252
Počet zobrazení:14 771

Dnešním hostem je legendární Brian Blessed. Je tento příběh jedna z mnoha zajímavých, které skutečně zažil?

Přepis titulků

Briane, jsi na řadě. Když jsem v džungli hledal mýtické zvíře, mé lodi velel orangutan. No, tohle už jsme tu měli. Ano, ano. Ulehčím ti to, byla to kánoe. Pádloval jsem na kánoi. Nepředstavoval jsem si obří parník. - Já jo. - Nebyla to velká loď. Byl jsem host místokrále Malajsie a specificky jsme sháněli Orang Pendek, člověka vzpřímeného.

- Můžu tě zastavit? - Což je... - Ne. - trochu jako yetti... dostali jsme se ke kánoi a byl tam orangutan. Vždy se jim líbím, protože sám vypadám jak gorila. Vlezl jsem dovnitř, on pádloval a já na něj dělal zvuky. Ve skutečnosti jsem vymyslel zvuk pro krále Gunganů v Hvězdných válkách. Hrál jsem Boss Nasse a když Jedi chtěl, abych jim pomohl...

- Promiň, můžu... - ...klekli přede mnou... - Nemůžu. - Stoupl jsem si před ně a dělal jsem... Když jsem to udělal na orangutana, tak on dělal... Dobře, ujasněme si to, hledal jsi mýtického tvora - a přijel jsi do Malajsie... - Jo. - ...došel jsi k řece, dostal se ke kánoi... - Přesně. - ...orangutan už tam byl... - Přesně. - ...začal pádlovat...

- Přesně. a ty jsi ho navigoval pomocí zvuků, které byly později použity ve světoznámé sci-fi sérii. Přesně tak. Jak daleko tě orangutan zavedl? Zhruba 10, 15, 20 mil. - Mají silné, vzpřímené tělo. - Krmil jsi ho? Na konci, když jsme vystoupili na břeh, mi dal krásnou a pořádnou pusu. Rád bych pozastavil soudní řízení a promluvil si se svým klientem!

Rádi bychom změnili naši obhajobu. Šílenství. Zbožňoval mé říhnutí. Dovol mi se zeptat, ten orangutan pádloval pádlem? - Přesně tak. - Nebo pádloval svýma obříma rukama? Byl jak olympijský sportovec. - Ale no tak! - Skutečně. Dave, co si váš tým myslí o Brianově příběhu?

Kate, myslíš, že je to pravda? Líbí se mi, jak je to detailní, ale nejsem si jistá tou vzdáleností. Kdyby to bylo pět metrů, tak bych mu věřila, ale celou cestu? Myslím, že má dostatek síly v horní části těla, ale viděl by smysl... v odvezení cizinců 20 mil daleko? Jediný, čemu nevěřím, je tohle. Jednou jsem slyšel podcast, kde mluvili o šimpanzovi, který dělal gin s tonikem.

Promiň, Davide, přesvědčil jsi mě. Říkáš, že to je pravda? Ano, pravda. Briane Blessede, byla to pravda, nebo lež? Pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Muzu se zeptat, proc tu davate jen dily, kde se trefi? :D vzdyt jsou vtipne i ty, ve kterych se netrefi spravne :D

12

Odpovědět

Takový zápal pro věc bych chtěl taky v 80 letech :D

390

Odpovědět

Cože? Ono mu je 80? Tak to tedy respekt..

310

Odpovědět

Tohle je parádní série tohohle webu. Doufám, že budou díly jen přibývat!
Bylo vtipné, jak do toho byl Blessed zapálený! :-D

360

Odpovědět

nechápu že tohle někomu muže přijít vtipné, pro mě asi nejhorší série na webu.

585

Odpovědět

Stejne je nejlepsi pribeh jak si Kevin Bridges omylem koupil kone: https://www.youtube.com/watch?v=B94q7gUu75k

291

Odpovědět

Mohla by k tomuto výbornému pořadu koupit práva Prima. Bylo by zajímavé zjistit, jestli nosil Martin Zounar v mládí v nosu náušnici a zda má Bob Klepl pyžamo v národních barvách Arménie.

424

Odpovědět

jednou, když jsem šel okolo televize, viděl jsem, že Češi mají něco podobného, akorát tam hádají (hádali) věci a né příběhy...

10

Odpovědět

Česká televize "kdysi" vysílala pořad Copak bych vám lhal?, ale moc se to neudalo.
http://www.csfd.cz/film/331279-copak-bych-vam-lhal/prehled/

60

Odpovědět

+SydneyZajímavé, to mi nějak uniklo. Naštěstí :)

71

Odpovědět

Tím jak byl do toho zapálenej tak bylo vidět, že na tom asi něco pravdy bude, sám si to tím zkazil :D

241

Odpovědět

No přesně kvůli tomu, jak tam hrne detail za detailem a takový ještě přemrštěný, jsem mu to věřit přestal a že to fakt super hraje. :) I když jsem si přál, aby to byla pravda. :)
Mě spíš tay zarazila vzdálenost a styl pádlování. Zvlášť u orangutana. Takhle se chovají spíš šimpanzi.

11

Odpovědět

What? To mi jako chce někdo říct, že to byla pravda? Tomu bych nevěřil, ani kdybych to viděl..

590

Odpovědět

Prosím častěji tenhle pořad

682