Brydon vs. Mack vs. MitchellWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:6 776
Přišel Jordan Stephens o koncert Kanyeho Westa, protože uvízl ve spacáku? Davidův tým: Jordan Stephens, Claude Littner. Leeho tým: Ade Edmondson, Cariad Lloyd.

Přepis titulků

Přišel jsem v Glastonbury o Kanyeho Westa, protože jsem uvízl ve spacáku. Leeho tým. Uvízl ve spacáku? Představuju si spacák jako věc, z který můžeš vylézt tím koncem nahoře, když se nepovede rozepnout. Jak je hlava. Co to je, díra? - Otvor. - Otvor. Říkám tomu otvor k odpočinku. Byl to spacák, který se zapíná okolo celého…

Hlavu jsi měl uvnitř? Koukal ti jen obličej? - Ne, to ne. - Je to jako ty pytle v kriminálkách. Kudy vede ten zip? Zapneš ten zip tady a potom… - Až dolů? - Jo, ale pak se stalo… - Byl jsi uvnitř, zapnutej tady všude. - Byl jsem uvnitř a stalo se to, že se mi do zipu dostal kus materiálu a ten zip se zadrhl.

- A nejhorší bylo… - Že ses dusil a pomalu jsi umíral. Ne, nejhorší bylo, že všichni odešli na koncert Kanyeho, takže můj křik… Nikdo mě neslyšel křičet. Mysleli si, že jsi prostě Kanyeho velký fanda. Jo. Křičel jsem: „Ne! Prosím!“ A oni: „Jo!“ Spalo vás v tom stanu víc? - Jo. Bylo to velké týpí. - Kolik vás tam bylo? - Sedm.

- Sedm. - Sedmé kolo u vozu. - Nenapadlo tě se doplazit ven… - Kroutit se jako žížala? - Jo. A vidět Kanyeho jako housenka. Proč ses nedoplazil ke vchodu a nepožádal o pomoc? - To mě nenapadlo. - Ne? Jak dlouho jsi v tom spacáku byl? Nevím. Měl jsem tam pohodičku. Nebylo to tak, že ses vzbudil, řekl si: „Nestojí to za to.“ A šel zas spát? Tak co, Lee? Mluví pravdu? Nějak nevěřím tomu, že existují spacáky, které se zapínají takhle kolem dokola.

- Je to fakt divný. - Existuje to. - Zip kolem dokola? - Jo. - Lee, ty nevěříš, že je možné - mít spacák se zipem kolem dokola? - Ne. - Mám dost. O to tu nejde. Proč nemít spacák se zipem na boku a nad hlavou, co končí tady? - Co z toho máš, mít ten zip až dolů? - Teplo! Straší ti ve věži? - Jak jako teplo? - Teplo zůstane uvnitř! To i v mojí verzi, protože na boku není žádná díra, kreténe!

Máš zip na boku a nad hlavou, otevřeš ten spacák jako knihu a uprostřed je to spojený. Vlezeš dovnitř, je z tebe sendvič, přikryješ se, vystrčíš hlavu z tý anonymní rakve a pak zevnitř zapneš zip, takhle. - Není nutný, aby… - Debata o ničem. - Chápete tu moji verzi? - Představ si, že jsi… - Už musíme popojet, Robe. - Tipujeme pravdu, nebo lež? - Za mě lež. - Lee! - Co ty?

Pravda? - Ano. - Tipujeme pravdu. - Jsi ve stanu, ano? Je fakt zima. - Pravda, nebo lež? Zmáčkni to tlačítko. - Nedělej to, dokud neřeknu. - Zmáčkni to. - Zmáčkneš to, nic nevyhraješ. Ignoruj ho, zmáčkni to. Pravda, nebo lež? Opovaž se! Lee, zazipuj se. Kolem dokola, nebo jen z půlky? - Co tipujete, Lee?

- Je to… - Ještě ne! Počkej! - Ne! Chytí ho amok. Má jediný úkol – říct, kdy zmáčknout tlačítko. Přesně tak. Tohle tady dělám já. - Myslím si, že je to pravda. - Taky. - Dáme pravdu. - Tipujete pravdu. Jordane, je to pravda, nebo lež? Teď už to zmáčkni. No to teda ne. Nebudeš mu říkat, kdy to má zmáčknout.

- V pořádku. - Tak to nefunguje. Neříkal jsem mu to. Jo. Čekej. Jdu zpátky, dám ti ten pokyn znova. - Byla to lež. - Co to provedl? Pardon. Na víc už v dnešním speciálním dílu není čas. Díky, že se díváte. Mějte se. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ti si s Robem nádherně pohráli! Bylo mi ho skoro až líto, ale přidal bych se k ostatnim :D.
Děkuji za překlad

160