Byl Rylan Clark-Neal okraden liškou?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:5 308

Ukradla Rylanovi jedna mazaná liška peněženku? David má v týmu Rylana a Mary Portas, Lee Saru Pascoe a Paula Sinhu.

Poznámka: Vtip se slepou uličkou je v originále založen na výrazech cul-de-sac a dead end. Celá pasáž je přeložena velmi volně ve snaze zachovat vtip.

Přepis titulků

Jednou mě okradla liška. - Leeho tým. - Pavel Liška? Nepředstavila se. Kdy se to stalo? Stalo se to, když mi bylo asi 18. - 18? - Asi před 11 lety, teď je mi teprv 29. - Co ti ukradla? Stavební spoření? - Ne. Byl jsem venku s kámošema.

Odpojil jsem se od nich. Jeden můj kámoš bydlel kousek od místa, kde jsme pařili. - Kde to bylo? V které části země? - V Essexu, v Romfordu. Byl jsem teda na cestě k němu. - Bydlí ve slepé uličce. - Kde lišky dávají dobrou noc. V Romfordu jsou ty slepé uličky nóbl. To musíme zmínit. - Ta slepá ulička je důležitá. - Nezkracujte jako slepička. Je slepá jen obrazně, ne doslova. - Nemusí tam bydlet slepci.

- Jak v které části Romfordu. Byl jsem teda na cestě k němu. Najednou míjím zeď. A na ní sedí liška. - Na zdi? - Prostě si hoví na zdi. - Co tam dělá? - Kouká na mě. Nevím, jestli to někdo děláte, ale když vidím lišku nebo něco jinýho, dupnu a udělám tenhle zvuk. Aby utekla. Místo toho ta liška pokradmu slezla dolů a vydala se směrem ke mně. - Proboha. - Pěkně pomaličku, což mě znervóznilo. V jedný ruce mám mobil, ve druhý peněženku, na sobě skinny kalhoty bez kapes.

Zrovna jsem přemýšlel nad tím, co to ta liška sakra dělá, když skočila směrem ke mně. - Všechny nohy ve vzduchu. - Jo. - Počkat. Kolik nohou? - Čtyři. - Všechny čtyři nohy. - Sedí počet? - Jo. - Fajn, pokračuj. - Díky. A v tom zmatku, v panice, jsem vykřikl a upustil mobil i peněženku. Čapla peněženku a utekla.

- Utekla s peněženkou? - S peněženkou v hubě. Řekli ti v bance, že tvoji kreditku neoprávněně použili? Byla sranda. Musel jsem zavolat do banky, nahlásit ukradenou peněženku. - A zrušit kreditky. - Inkaso z kurníku. Řekli: „V pořádku, zrušíme vám karty, ale řeknete nám číslo případu? U krádeže se musíme přihlásit do systému.“ Já na to: „Fajn.“ Tak jsem volal na policii a popsal pachatele. - Jak?

- Chlupatá zrzka. - Mobil ti nevzala? - Ne, mobil ne, měl jsem štěstí. - Vrátila se někdy? - Ne. - Ne? Už jsem ji nikdy neviděl. Někde tam je jedna vysmátá liška. - Co myslíte, mluví pravdu? - Snažil ses ji doběhnout? Ne, zachvátila mě panika, chtěl jsem se jen rychle dostat do bezpečí. Podle mě je to lež. Na jednu stranu si myslím, že lže. Na druhou stranu jsem se v tomhle nikdy v životě netrefil, takže…

- Tos nám neřekl, když jsme tě sem zvali. - Ne. Já zas plavu ve vaší vědomostní soutěži. - Taky. - Překvapuješ mě. - Podle mě nemluví pravdu. - Myslím, že lže. - Tak jo, tipujeme lež. - Tipujete lež. Rylane, okraden liškou. - Pravda, nebo lež? - Je to… pravda a je mi trapně.

Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

super překlad

50

Odpovědět

Zřejmě nejsem jediný, který krvácí z očí při pohledu na ten nepřirozený chrup...

242

Odpovědět

Lepší než když 4 chybějí

90

Odpovědět

Mne ukradol čmeliak lietadielko z Kinderka. Je to reálne :C

81

Odpovědět

Doufám že je gay, pak by se ty odporný falešný zuby a vytrhaný obočí ještě dali pochopit

125

Odpovědět

Googlila jsem kdo to vůbec je a podle internetu to je moderátor, zpěvák a model a v 2015 se oženil s chlapem, tak nejspíš gay bude....

150

Odpovědět

+Renytos ani nemusela googlit :D

40

Odpovědět

strasne tazko sa na neho pozeralo

181