Byla June Brown nahá na pláži?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:7 515

June Brown je známá především ze seriálu EastEnders. Tvrdí, že byla s kolegyní nahá na pláži...

Přepis titulků

Jsi na řadě, June. Ježiši. Jednou jsem se šla koupat bez plavek se Sharon z EastEnders. Davidův tým. Kde jsi plavala bez plavek? V Řecku. A proč jsi byla na pláži s kolegyní ze seriálu? Jely jsme spolu na dovolenou a Tish se bála fotografů.

V té době nebyly telefony, ale byly foťáky a vždy, když zazněl blesk foťáku, tak se Tish domnívala, že ji fotí. Jen dodám, June, že když říkáš Tish, tak myslíš Letitiu Dean, která hraje Sharon. Takže se svlíkla? Proč tě zajímá ona, a ne já? Kdy k tomu došlo? Řekla bych, že v roce 1988, možná 1989. A proč jsi se rozhodla koupat nahá a nevzala sis plavky, jak je normálně zvykem?

Protože na té pláži nikdo jiný nebyl krom dlouhých tyčí, teda ne jako... To také byli lidi, June. Byly na deštníky. Pila jsi alkohol? Ne. Ona řídila.

Ona se vřítila do moře? Panebože. Co myslíš, Davide? Myslím, že je to dost dobře možný, lidi občas bývají nazí. Dokonce i já občas... Davide, prosím nepokračuj. Chtěl bych dneska usnout. Byl jsi se už koupat bez plavek, Davide? Ne.

Jedině když můj příští příběh bude o tom, že jsem byl. - Můžu mít další otázku? - Ano. Co jsi měla za krém proti opalování? Myslím, že jsem žádný neměla. Tak to nejsi moc zodpovědná. Tak znovu, tohle není pořad, kde představuješ krém proti opálení. Pamatujte, že když na vás svítí, tak se namažte krémem. Mimochodem, Giles Brandreth vyšetřuje plyšový medvídky.

Co tipnete? Pravda, nebo lež? Co myslíš? Pokud se bojíš foťáků, tak tě jako první nenapadne jít na pláž a svlíknout se za denního světla. Tipuju lež. Lež? Já taky. Takže tipujeme lež.

Lež, dobře. June, říkala jsi pravdu, nebo lež? Říkala jsem... pravdu. Dobrá práce. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jen poprosím opravit titulek, June Brown nahá na pláži

90

Odpovědět

Tohle mi přišlo jako typický nápad, jaky asi dostane běžná celebrita, když dosatne pozvání do WILTY a produkce po ní chce nějaký pravdivý a šokující příběh. "Ehm, no... jednou jsem byla s kámoškou nahá na pláži."

131

Odpovědět

Taky mi přišlo, že názor "Lež" vzešel jen ze slušnosti.. zvlášť když člověk slyší, co tam běžně mívají za historky.

101

Odpovědět

No nic moc. Mě moc neberou ty díly, kde jsou dvě tři otázky a hned to utnou. Na netu jsou lepší díly...

212