Byla Liz hozena do rybníka, dávala barmanské rady, nebo píše přiručku k hradům?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:5 657

Tajemný host na straně Davidova týmu. U něj je Jo Brand a Larry Lamb. U Leeho je Carol Vorderman a Russell Howard.

Poznámky:
EastEnders – britská televizní soap opera, která se vysílá už od roku 1985

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Liz. Vítej, Liz. Začneme u tebe, Jo, odkud znáš Liz? No, tohle je Liz, když byla miminko, tak jsem ji omylem upustila do rybníka. Omylem? Dojde na to. Larry, řekneš nám, odkud znáš Liz? Tohle je Liz, naučila mě základy barmanství, než jsem šel pracovat do Queen Vic.

- Dobře a Davide, odkud znáš Liz? - Tohle je Liz, společně píšeme turistického průvodce po britských hradech. Velmi pravděpodobné. Kde chce začít tým Leeho? Asi začneme s Jo. O čem to mluvíš? - Když mi bylo kolem sedmi… - Sedmi? Sedm, nebo osm, hlídali jsme s mými dvěma bratry Liz. Byla miminko.

Bylo jí asi, já nevím, kolik bývá miminkům? Rok? Ty se rozhodni, Jo, je to tvůj příběh. Kdo byl nejstarší a hlídal miminko? Můj bratr. Kolik mu bylo? O rok a půl víc než mně. Bylo mu devět a půl a šéfoval hlídání miminka? A musím říct, že jste odvedli skvělou práci. Krom toho, že jste ji upustili do rybníka.

Proč jste byli blízko rybníka? Protože jsem žila na venkově a tam jsou rybníky, Carol. Být drzá na Carol Vorderman ti nepomůže z problémů, Jo Brand. Jak došlo k tomu upuštění do rybníka? Házeli jsme si s ní. Ale no tak. Házeli jste si s ní? Snažili jsem se jí rozesmát, házeli jsme ji.

- Myslím, že bychom měli přejít k hradům. - To bychom rozhodně měli. S první otázkou, který je tvůj oblíbený a proč, Davide? Mám dva oblíbené, protože jsem je objevil jako malý. Nebyly objeveny mnou, dříve je objevili historikové. Jeden je ve Walesu v Mumbles, blízko Swansea a jmenuje se Oystermouth Castle. - Jak? - Oystermouth Castle. Mohu potvrdit.

- Počkat, sice říká, že to může potvrdit… - Jaký typ hradu? Je to typ normanského hradu s pevností a… - Co se ti líbilo na Oyster Castle? - Oystermouth. Protože je to tradiční staromódní hrad s hradním příkopem. Staromódní hrad? To je skvělé. Na rozdíl od těch moderních s kamenným obkladem. Vždy mě štvalo, že jen pár hradů vypadá tak, jak bych si typický hrad představoval.

Jaký byl tvůj příběh, Larry? Tato dáma mě naučila základy barmanství, když jsem pracoval na EastEnders. Které jsou tři nejdůležitější základy, které znáš? Moje postava pracovala léta v barech. Jde o časování. Nejde jen o zatažení pípy, je potřeba se zákazníkem i mluvit. Co bys například říkal, Larry?

Například: „Jak se máš, sluníčko?“ Vyhledal jsi ji, nebo přišla za tebou? - Ne, musíš ji vyhledat. - Takže to dělají roky? Dělají to asi 8 let, ale já tam byl jen rok a půl. Je to jen na úvod. Takže šla i Barbara Windsor? Barbara Windsor na něj musela později, protože už tam asi 20 let byla. Takže 20 let, pak jí řekli: „Doteď to bylo dobré, ale najednou jsme se rozhodli, že prvních 14 let bylo v pořádku, ale teď je načase, abys byla zaučena.

Nemůžeme tolerovat, že se netrefuješ do sklenice, liješ si to na hlavu a pak ti spadne podprsenka.“ Potřebujeme odpověď, takže týme Leeho, hrála si Jo s Liz, je expertkou na hrady s Davidem, anebo Larryho mentorka barmanství. - Co tipuješ, Russelle? - Hrady. Proč hrady? Protože David je inteligentní a bude mít spoustu koníčků a tak.

Je to určitě Larry. Určitě to není Jo, to je nepřípustné. Dát miminko třem malým dětem. Kdo miminko vylovil? Můj bratr Bill. Protože měl správný zobák? Lee? Potřebuji odpověď.

Larry. Tipujeme Larryho. Tipujete Larryho. Mně se pravdivý nezdá ani jeden. Liz, řekneš nám prosím, ke komu patříš? Znám Jo, upustila mě do rybníka, když jsem byla miminko. Ani omylem. Ano, dokonce máme jejich společnou fotku.

Ten vystrašený výraz. Liz, gratuluji. Nevím, proč ti gratuluji, že jsi spadla do rybníka. Děkuji, že jsi přišla, Liz. Ano, je to pravda, Liz spadla jako miminko do rybníka a byla to Jo, kdo ji omylem upustil. A potom omylem upustila smích. A také ji omylem připoutala k tvárnici a svázala do pytle plného koťátek. To je Jo, vždy taková nešika.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší, když řekne o Davidovi, že je inteligentní, a někdo se tam uchechtne :D :D :D

20

Odpovědět

Nechápu jak tady tu sračku může někdo sledovat....je to tu furt...xD

226

Odpovědět

Doufám, že sem tato videa budou dávat ještě častěji.

282

Odpovědět

Spoiler

výborné, jen opravička - nespadla, byla shozena

11

Odpovědět

Markst díky moc za překlad

140