Carol Vonderman v pořadu CountdownWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:10 980

Carol Vonderman bude vyprávět o zážitku z pořadu Countdown, v kterém učinkovala 26 let.

Přepis titulků

Když jsem v pořadu Countdown vypočítala úlohu s čísly dřív, než vypršel čas, hrávala jsem takovou hru... Tak odtamtud tě znám. Co na to Davidův tým? Jakou hru? Když je úloha s čísly, zmáčkne se tlačítko a vyjde požadované číslo... Pak je časový limit. Pak máš 30 sekund, abys ji vyřešil.

Většinou to vyřeším před tím, než se spustí čas, takže mám 30 sekund... Než se spustí čas? Tak to musíš opovrhovat soutěžícími. Když tam sedí a celých 30 sekund to řeší jak idioti. Dělávala jsem to, že jsem vzala propisku, kterou jsem psala na tabuli a obešla jsem všechny rekviziťáky a chtěla jsem, aby se dotkli konce propisky. Počítala jsem, kolik z nich se stihne dotknout propisky za 30 sekund.

Kolik bylo u produkce Countdownu rekviziťáků? Jo byla hodněkrát v Countdown. Máme tam Harryho, Vincenceta nebo Stana, kteří nalévají vodu. Carol, Carol, měli jsme. Jo, měli. Dotkni se mé propisky. Dotkni. Obměnila jsi někdy tu hru, nebo byla vždycky stejná? Občas...

Je to tady. Občas jsem se dostala k divákům v první řadě. Ale no tak, ty lidi se nemůžou pohnout. Můžu se dotknout propisky. Už je pryč, už je pryč. Snad příště. Neznervózní to chudáky soutěžící, kteří se snaží počítat? Pokud to bylo mimo záběr? Bylo to trochu mimo záběr.

Je mi líto té nové holky, která to tam moderuje, protože ty rekviziťáci jí říkají: "Tenhle pořad si užiješ." První den jí řekli: "Zahrajeme si sahání na propisku?" A dostali padáka za sexuální obtěžování. "Ale my vždycky hráli sahání na propisku s Carol." "Teda promiňte, ale já taková nejsem." Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

8 out of 18 cats does Countdown je super pořad ... hodil by se tu nějaký překlad

80

Odpovědět

Je to Carol Vorderman, ne Vonderman :)

40

Odpovědět

Mno ještě že to není Voldemort :)

323