Čeho se bojí Charlie Brooker?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:7 216

Tvůrce Black Mirror, Charlie Brooker, řekne, čeho se bojí ve spojistosti s vtipnou historkou. Je v týmu Leeho s Ninou Wadiou. U Davida je Gregg Wallace a Nigel Havers.

Poznámka: Lembit Öpik je britský politik, se kterým se Nigel Havers objevil v pořadu I'm a Celebrity… Get Me Out of Here! – v té měli soutěžící (britské celebrity) přežít nějakou dobu v australské džungli.

Přepis titulků

Odmítl jsem vyzvednout svou přítelkyni z nádraží, protože jsem nedokázal překročit pavouka, který byl mezi mnou a dveřmi z bytu. Davide. Bylo to ze strachu, nebo z respektu k pavoukovi? Tak trochu obojího. Zavolala mi, bylo pozdě večer, chtěla, abych ji vyzvedl a doprovodil domů. A to jsi jí plánoval říct, že se moc bojíš jít kolem pavouka, než abys ji mohl vyzvednout uprostřed noci z nádraží?

Byl to velký pavouk. To je pěkně trapné! Hodně jsme se pohádali, nechtěla jít sama Londýnem, byla vystrašená. A já jí řekl: „Jo, ale tady je pavouk. Je tu pavouk, ten je skutečný. Ty se bojíš něčeho imaginárního, ale já ho vidím.“ Trochu ho popožeň klacíkem a on uteče. A on narazil na pavouky v džungli.

A na Lembita Öpika. Stále nevíme, co se teda stalo. Já se bál, tak jsem na něj pustil Zlaté stránky. Zabíjím pavouky bez… Po mnoha hodinách vyděšeného váhání. Co tipuješ, Davide? Mohla by to být pravda, ale to je v tomhle pořadu obvyklé. - Naprostá lež.

- Tipuješ lež? Ano. A jestli je to pravda, tak je mi Charlieho líto. - Nelituj mě. - Je to trapné. Nelituje mě tady, panebože. Nesnáším, když na tom, jestli je to pravda, tak záleží. Je super, když je to jen hra. Teď je to o tvém vnímání Charlieho. - Co tipuješ? - Lež. Tipneme lež. Dobře, Davidův tým tipuje lež.

Charlie, říkal jsi nám pravdu, nebo lež? Ve skutečnosti to je… hrůzná pravda. Vždy zamrznu strachem, když se střetnu s pavoukem. Nejsou přirození. Vím, že jsou. Víte, co myslím. Taky nemám rád pavouky, celkem s tebou, Charlie, souhlasím. Jsou to monstra. Naštěstí jsou malincí. Řeknu ti, kteří pavouci by mě vyděsili. Ti, kteří ti v Austrálii zabijou. Pavouci, kteří se schovají do záchoda a kousnou tě do zadku, když jsi nejvíc uvolněný.

Neuvidíš je a zemřeš šťastný. Zemřeš v klidu, ve velkolepém momentu uvolnění. A pak je konec. Můžu se tě zeptat, je to jediný moment, Davide, kdy jsi skutečně uvolněný? I tehdy nejsem úplně uvolněný. Ano, je to pravda, Charlie odmítl vyzvednout svou přítelkyni, protože nemohl překročit pavouka.

Nejlépe se pavouky zbavíte se sklenicí a krabicí. Do krabice pavouka chytnete a pak ho rozmlátíte sklenicí.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lee neřekl ani slovo? Wow! :D

140

Odpovědět

To mě na tom překvapilo taky nejvíc :-D

30

Odpovědět

Konečně to i pak rozebírali dýl i po tom co se odhalilo jesli je to pravda / lež. Uvítal bych to i u ostatních dílů.

150