Christian Jessen a tajemný předmět, který má v ložniciWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:11 237

Doktor, moderátor a spisovatel Christian Jessen v dnešní epizodě odhalí svůj tajemný předmět.

Přepis titulků

Teď Christian. Tajemný předmět. Dobře, podívej se na tu zakrytou věc vedle tebe. Nejdříve ji polož na stůl a nech ji zakrytou. Nejprve přečti, co je na kartičce, a pak ji odhal. Tohle je moje opička Elsie, která mě hlídá, když spím. A teď nám prosím ukaž Elsie. Je mi to líto, Davide, ale mohla se oholit.

Je mrtvá, že jo? To bys měl vědět. Podívej se na ten její obličej. Je vycpaná? Ne, je akorát skvěle vycvičená. Co ji tak strašně zklamalo, že zemřela? Umírání. Kde jsi Elsie našel?

Zabil jsi ji vlastnoručně? Listoval jsem časopisem... o interiérech. A v tom časopisu byl inzerát na obchod, který prodává krby. A opice. A na tom krbu byly předměty včetně téhle opice. Tak jsem jim zavolal a řekl: "Hej, dejte nám tu opici." A dali.

A kde se vzal ten diadém? Úplně jiný téma. Jen ze zvědavosti, myslí si někdo, že Camilla bude někdy královnou? Co si myslíte? Myslel jsem, že nadhodím nějaké téma. Co si myslíte? Nemyslel jsem tu opici s korunou. Je to skutečně vycpaná opice? Můžeme se na ni podívat?

Je to skutečně vycpaná opice. Můžeme se na ni podívat? Můžete se na ni podívat, pokud chcete. Můžeme ji donést k vám. Co děláte? Všichni tři? Vypadáte, jak kdybyste měli představení v Royal Variety Show v 70. letech. Teď už si musím protáhnout nohy. Donesu vám ji.

Dobře. Jen se tu procházím kolem. Donesu vám ji. Chaos. Přidej se. Děkuju. Můžeme se podívat na ten diadém? Jo, diadém jsem tam nechal.

Podívejme se na diadém. Kde je? Ježiši, to je děsivý. Christiane, když spíš a probudíš se v noci, ona na tebe kouká tím žalostným výrazem, neznepokojuje tě to? Ne, přijde mi celkem... uklidňující. Opice!

Co myslíš, Davide? Je to pravda, nebo lež? Nejdříve ji vrátím. Myslím, že by sis ji měl pojistit. Ne kvůli zlodějům. Vypadá, jak kdyby vyhrál zvířecí BAFTU. Je to pravda, nebo lež? Myslíš, že to je lež? Jo.

Všichni si myslíme, že je to lež. Myslím, že Christian je dost dobrý herec. Tipujete tedy lež. Dobře, Christiane, bylo to pravda, nebo lež? Je to... pravda. Skvěle zahraný. Dobrá práce.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hodne slusny bastil jsem mu to celou dobu.

431

Odpovědět

V zákulisí:
"Tak co?"
"Za dnešek budu chtít příplatek," odvětila opička, hodila diadém do kouta a zapálila si.
:-)

661

Odpovědět

To je naprostý nesmysl! Opičky přece neumí česky!

301

Odpovědět

+Captain ObviousTo je fakt. Nedávno jsem zrovna jednu potkal co šla z hospody a vůbec jsem jí nerozuměl...

171