Clare Balding a psí dvojníci celebritWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:5 877

Dělala Clare Balding porotkyni v soutěži psích dvojníků celebrit? Je v týmu u Leeho spolu s Asimem Chaudhrym, u Davida jsou jeho manželka Victoria Coren a Greg James.

Poznámky:
„To je ale hlupáček.“ – v originále Silly Billy, jde o frázi, která byla s Denisem Healym často spojována.
Tess Daly je blonďatá anglická modelka a moderátorka.

Přepis titulků

Mám tu vlastní předmět. Dobře. Přiveďme ho. Tak jo. Tohle je Dexter. Když jsem dělala porotce v soutěži psů, kteří vypadají jako celebrity, on vyhrál. - Ahoj, Dextere. - Dobře. Ráda tě vidím… znovu.

Jo. Tak povídej, co to bylo za celebritu? Denis Healey. Musíš se pořádně podívat na Dexterovu tvář, konkrétně na jeho obočí. Přesně tak. - Můžu se na něj podívat zblízka? - Jasně, pojď. - Někdo by měl Gregovi asi říct, kdo je Denis Healey. - To byla má další otázka. Denis Healey byl ministr financí v labouristické vládě v 70. letech. A proslul velkým obočím.

Měl velké obočí, to je to hlavní. - A chodil po čtyřech. - Nikdy jsem neviděla psa, co tak připomíná Healeyho. - Taky se podívám. - Neuvěřitelné. - Dextere. Ale jo. To je ale hlupáček. Vyjmenuj rychle další tři psí plemena a celebrity, které připomínaly. Vyjmenuje je, až když bude chtít. Plavý afghánský chrt, který vypadal jako Tess Daly, stafordširský bulteriér, který vypadal jako Vladimir Putin, portugalský vodní pes, který vypadal jako Cher a samozřejmě Dexter.

- Bylas jediným porotcem? - Jo. Jde o velkou psí událost, na kterou chodím. - Co to bylo za událost? - Pesfest. Nikdys tam nebyl? - Pesfest? Lidi přivedou své psy a je pro ně připravena spousta aktivit. Dokonce mají bazén pro psy. Mým úkolem je rozsoudit soutěž psů, kteří vypadají jako celebrity.

Je Denis dobrý plavec? Dexter. Jo, ale však víš, Denis. Možná si Dexter není vědom toho, že imituje Denise Healeyho. Možná se do role neponořil do té míry, aby si říkal: „Denis zrovna plave. Bojí se o úrokové sazby.“ Takže ten pes neuvěřitelně připomíná Denise Healeyho? Ten pes neskutečně připomíná Denise Healeyho.

Když ti řeknou, že vypadá jako Denis Healey, tak souhlasíš. Ale kdybys šla po ulici, řekla bys: „Viděls toho psa? Jako by z oka vypadl Denisi Healeymu.“ Nebo dokonce: „Myslím, že to byl Denis Healey.“ Tak zaprvé: ten pes se zcela jistě jmenuje Dexter. A zadruhé: rozhodně vypadá jako Denis Healey víc než vosková figurína, která není v Madame Tussauds, protože kdo by ji chtěl vidět? - Otázka zní, jestli ho Clare zná.

- Jo. - No striktně vzato má tohle být vlastní předmět. - Jo. Takže tohle kolo je úplně mimo, protože… - Clare ani netvrdí, že Dextera vlastní. - Takže to vlastně není její předmět? Přesně. Tím pádem je pro mě tenhle pořad úplně zničený. - Co myslíš? - Clare Balding věřím. - Myslím, že je to pravda. - Já Clare Balding nevěřím. Vsadím krk… Dobrá práce, ať už toho Healyho dvojníka našel kdokoli. Nezapomeň, že pokud je to lež, tak Healeyho vymyslela Clare teď potom, co se na toho psa podívala.

Na kartě není o Denisu Healeym žádná zmínka, že ne? - Byl na kartě zmíněn Healey? - Tohle ti vážně jde! - Ne. Musí to být pravda. Musí. - Takže pravda? - Jsem teď dost zmatená. - Oba tipujete pravdu? - Jo, ale jsme zmatení. - Jo. - A mám pocit, že tě rozčilujeme…

- Ne. - Ne. - Už jsem zase naštval tátu. Já jsem hodně, ale opravdu hodně naštvaný už spoustu let. Nekoukej na svou ženu, když tohle říkáš, Davide. - Tipneme pravdu. - Pravda? - Pravda. - Pravda? - Tipneme pravdu. Dobře. Tipují pravdu. Clare, byla… Neškrábej se, Dextere. - Byla to pravda? - Teď se začne olizovat. Sleduje Leeho. Dobře, Clare, říkalas pravdu, nebo to byla lež?

Byla to… pravda. Je to pravda. Clare vyhlásila Dextera vítězem v soutěži dvojníků celebrit, a máme i fotku. Koukejte. Denis je nalevo. Díky moc, Dextere. Dobrá práce. Díky. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je mi jasné, že jde hlavně o zábavu. Ale neměl bych se, pokud tedy mluvím pravdu, snažit přesvědčit druhý tým o tom, že je to lež? Přijde mi, že tady se je jen snažila přesvědčit, že nelže.

00

Odpovědět

Volba taktiky je na každém účastníkovi, ne?

140

Odpovědět

0:59 Takto chodívala moja bývalá, když měla popité.

10

Odpovědět

dík za překlad, ikdyž jsem viděl originální video a angličtinu nějak dávam, ty rychlý mini fráze mi utekly. VÍC WILTY

100