Co dělá Charles Dance, když nechce s volajícím mluvit?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:11 503

Také občas nemáte náladu s někým hovořit po telefonu? Charles Dance má možná způsob, kterým se z toho dostane.

Přepis titulků

Začíná Charles. Když mi na pevnou linku zavolá někdo, s kým nechci mluvit, tak si vyslechnu žádost a předstírám, že jsem falešný domácí kutil Sean. Davide, odpovídáš Seanovým hlasem vždy pro případ, že by to byl někdo, s kým nechceš mluvit? Neodpovím a počkám, až ta osoba pozdraví. Ty zvedáš telefon a mlčíš?

A už většinou podle pozdravu poznám, jestli to je někdo, s kým chci mluvit. A když nemám náladu s někým mluvit, tak řeknu: "Je mi líto, ale Charles není doma, zkuste zavolat později, ano?" Z jaké části Skotska Sean pochází? Ze západního Belfastu. Charlesi, když s nikým nechceš mluvit, proč vůbec zvedáš ten telefon? Je to takové nutkání, víš? Ta nejistota, kterou herci mají. Občas si říkáš: "Bože, co kdyby volali z práce."

Prostě... - Tak to zkusíme, já ti zavolám, jo? - Dobře. To si kupoval telefon naposled v roce 83? Haló? Haló? Charlesi? Haló? Ne, nejsem Charles. Není zrovna doma, ale pokud mi řeknete své číslo, vyřídím mu, ať vám zavolá, až se vrátí, ano? Charlesi, ty jsi nemocný? Charlesi, volám sanitku.

Je to v pořádku, zůstaň ve stabilizované poloze. Bože, už k tobě bežím- Co myslíš, Stephene Mangane? Nevěřím tomu, kdo zvedne telefon a neřekne haló? Je to vrozený lidský instinkt. Nemůžeš zvednout telefon a... "Ahoj, jsem Sean." Isy, co si myslíš?

Nemyslím si, že zvedneš telefon a nic neřekneš, ta osoba by mohla slyšet tvůj dech a to je celkem děsivý. Jak to vyřešíš, Davide? No, nemyslíme si, že to je pravda. Takže podle vás lež? Dobře, Charlesi, pravda, nebo lež? Bohužel je to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč se hned na začátku tváří tak pobaveně a čtou to tak často s takovou absurditou? Vždyť pak je hned jasné, že to v životě neviděli, nestalo se jim to a čtou to poprvé. :(
Trochu to pak kazí celkový dojem z pointy.

51

Odpovědět

zle zobrazené titulky 2:03

20

Odpovědět

No ale když mu někdo zavolá a je momentálně na záchodě, tak raději dělá mrtvého.

171

Odpovědět

proc by mel delat mrtveho, kdyz mu vola nekdo,kdo je momentalne na zachode ? Ani pokud jsi zvolil spatnou skladbu vety, a melo to byt, ze na zachode je prijemce hovoru, tak to je taky v klidu.

14

Odpovědět

+OblegPíše člověk, který neví, že se na začátku vět používají velká písmena, a který neví, že existují háčky a čárky. A ano. Opravdu tím myslím tebe.

22

Odpovědět

+OblegZase kde jinde než na záchodě můžete na otázku "Čau, co deláš?" odpovědět "hovno" a bude to pravda....
PS: myslím, že Gelbo narážel na scénu z GOT, kde Charles Dance (Tywin Lannister) je zastřelen na záchodě...

20

Odpovědět

Samozřejmě, že je to lež tak asi to je poznat hned jak to přečte ne? To samé v minulých videii.. to je kravina ten pořad...

913

Odpovědět

Když je to pravda tak stejně dělaj jako že tu kartičku vidí poprvý ne asi

142

Odpovědět

Hello! Hi! Are you there? Anybody?

11

Odpovědět

Psst, ticho buď.

10

Odpovědět

Charles isn't home, no, it's Sean.

50

Odpovědět

seven days

20

Odpovědět

Mom ?

50

Odpovědět

Nope

01

Odpovědět

+Clark KentMartha??

11

Odpovědět

Martha

11

Odpovědět

Ring. Ring. H-H-Hello?

21