Co dělá Henry Blofeld, když nechci být rušen fanoušky?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:6 709

Henry Blofeld je známý hlavně komentováním kriketu, ale věnuje se i žurnalistice. Bude mluvit o tom, co dělá, když nechce zrovna být rušen nějakým svým fanouškem.

Přepis titulků

Henry, jsi na řadě. Ježišmarja. Když mě fanoušci zastaví na ulici a zrovna nechci být rušen, začnu mluvit svým normálním hlasem a předstírám, že jsem někdo jiný. Lee. Dobře, Henry, předstírej, že jsi na zápasu kriketu a komentuješ dění na hřišti... Normálním hlasem?

Nebo komentátorským? Komentátorským. Komentátorským. Ježišimarja, to je, to je... to je australský přízvuk, že? Neboj, to stačí. Řeknu ti tohle, bůh žehnej, to je, to je... Odkud všichni jdou? Z konce pavilonu? Ježišmarja, koukej, jak si to štrádujou. Víš co? Nadhazuje a Boycott, Boycott hrál dopředu, bůh mu žehnej. To dělám, to dělám po dlouhý šichtě.

Teď na západ... Už jsi při tom měnil přízvuk? Najednou jsi měl přízvuk ze západu. Neřekl jsi mi, jaký přízvuk mám dělat, chtěl jsem jen rozveselit tvé publikum. Všechny ty hlasy sis natrénoval v seriálu Worzel Gummidge? Kdy naposled se ti stalo, že jsi nechtěl být fanouškem rušen? Řeknu to takhle, nechci být rušen, když večeřím. U tebe doma?

Dnes jsme tvou milou manželku poznali. Pokud tě pozná, určitě si od svého manžela zaslouží vřelé přivítání. Má dovoleno mě poznat každý druhý úterý, kdy má banka zavřeno. Tak... Ne, samozřejmě že ne. Je naprosto úžasná a nemohu proti ní říct jediného křivého slova. Je tím nejlepším, co mě v životě potkalo. Jaká byla otázka? Kdy k tomu posledně došlo?

V restauraci, když jsem seděl na zahrádce. Jak je to dlouho? Před dvěma dny. Kde to bylo? V Penzance. Odtud ten přízvuk? Ten den jsem použil jiný. Jaký?

Myslím, že velšský. Mám dobrého kamaráda, který... Dost dobrý. Henry, představ si, že sedíme na zahrádce v restauraci, na večeři s Davidem Mitchellem. Jaká to pocta. Všimnu si tě, jo? Večeříš s Davidem, dojídáš, povídáte si, jo? Promiňte, nechci vás rušit. Promiň, Davide, nechci tě rušit, ale nejste Henry Blofeld, ten komentátor kriketu?

Ještě jednou? Neslyším vás. Jste to vy, ten hlas poznám! Moc mě těší. Jak se máte? Tomu nemohu uvěřit. Úžasný, bůh... David Mitchell. Miluju seriál Peep Show. Ne ty nové řady, ty jsou slabší, ale začátky jsou skvělý.

Nebude vám vadit, když si uděláme selfie? Jistě že ne. Rád jsem vás poznal. Kamarád říkal, že vždycky změníte hlas, ale očividně ne. Rád jsem vás poznal. Co si myslí Leeho tým? Clive, připadá ti to jako pravda? Dost o tom pochybuju. Přišlo mi zvláštní, jak opakovaně měnil přízvuk. Co ty, Richarde? Co je to ve své podstatě vlastně ta pravda?

To tu ještě nikdo neřekl. Myslím si, že to byla snůška lží. Tipneme lež? - Tipujete lež? - Lež. Henry, byla to pravda, nebo lež? Byla to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neříká common voice (normální hlas), ale comment, proto se ho i na to hned ptají, ať to předvede.
Nevím, kdo to takhle mohl přeložit, když celá scenka je o tom, že naopak předstírá přízvuky a naopak jakýkoliv jiný hlas, než ten svůj. :)

00

Odpovědět

bank holidays nejsou zavřený banky ;)

40

Odpovědět

Mě nejvíc překvapilo, že komentátor kriketu má fanoušky.

82

Odpovědět

Záruba u nás má třeba taky :-)

70

Odpovědět

Zaprvé to není jen komentátor kriketu a zadruhé je to velmi populární (někde i národní) sport po celém bývalém Britském imperiu. Například v Indii nebo právě Austrálii...

00

Odpovědět

Problém u tohoto videa je, že stojí na rozdílech v přízvuku. Já sleduji videa česky proto, že neumím anglicky (Ten basic co umím nepovažuji za znalost jazyka.) a tedy si nemohu vychutnat příslušné nuance... nicméně i tak jsem se pobavil...

60

Odpovědět

1:40 bank holidays=statni svatky

230

Odpovědět

Těch hrubek je tam víc, jako třeba "comment voice".

00