Co dělá s manželem ve vodě Sally Phillips?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:6 258
Je v týmu Davida s Rhodem Gilbertem. U Leeho je Tess Daly a Des O'Connor.

Přepis titulků

Nahlas, Sally. Protože plave v místním bazénu, hrajeme s manželem smskovou hru zvanou byl jsem zrovna ve vodě s Trevorem McDonaldem. Momentálně vedu tři dva. No, zní to uvěřitelně. Neomdlel jsem párkrát mezi větami? Hádám, že někteří diváci možná neví, kdo je Trevor McDonald. Je váženým novinářem a žurnalistou.

Pro jistotu. Mohli by tu být nějací mladí, kteří neví, kdo je. Když jdeš plavat a Trevor McDonald tam je, tak máš bod? - Taková jsou pravidla, že? - Ano. Žiješ blízko něj? - Ano. - Mluvila jsi s ním? Ani ne, ale jednou jsme se na sebe podívali, když jsme oba kupovali rachejtle. Nechtěla jsi hrát „viděla jsem Trevora McDonalda při nákupu rachejtlí“, to se nechytlo?

Ne, protože je důležité, aby byl ve vodě. Sally, kdo ho viděl první? Můj manžel, protože jak vidíš, jsem krátkozraká. Plaval? Ano, plaval a… A co? Nosí skřipce na nos.

Vážně? Nebojíš se, že sleduje tenhle pořad a bude to potom trapné. Trochu ano. Naštvaný bude hlavně můj táta, protože ho zdraví v obchodě. A má vlastní hru s mámou, že? Začalo to tím, že táta o něm mluvil: „Trevor McDonald pozdravil.“ Tak jsme šli o krok dál. Žiješ v hodně malé vesnici, že? Ty víš, že to je pravda, že? Ano, vím, protože žijeme celkem blízko sebe.

V šoubyznyslandu. Je tam bazén, obchod s rachejtlemi a krámek. Krásné místo. Je to dobrý plavec? Plave tam? Ano, plave nahoru a dolů. Na místě? Nahoru a dolů by znamenalo, že se potápí a marně se snaží vyplavat. - Myslíš dopředu a zpátky?

- Tam a zpátky. Co plave? - Mění to. - A co mění? Prsa a kraul. Co ty preferuješ? Já? Prsa. Neumím… Musíš mít hlavu nad vodou, abys koukala po novinářích. Co myslíš, Lee? Říká Sally pravdu? Myslím, že si to vymýšlíš.

- Co tipuješ? - Já pravdu. - Tipuješ pravdu? - Jo. Já tipnu pravdu. Tipujete pravdu, dobře. Sally Phillips, pravda, nebo lež? Je to… lež. Ano, je to lež, Sally a její manžel nehrají textovou hru zvanou byl jsem zrovna ve vodě s Trevorem McDonaldem.
 

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sexy výborná lhářka, brutální kombo.

130

Odpovědět

to je mother id like to f**k

02