Co si říká Miles Jupp, když neví, co má dělat?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:8 250

Když Miles Jupp neví, co má dělat, položí si jednu prostou otázku. O té se dozvíte v dnešní epizodě.

Přepis titulků

Milesi, dnes začínáš ty. Když jsem v situaci, kdy nevím, co mám dělat, položím si otázku: "Co by udělal Cliff Richard?" Tým Leeho. Nějakej příklad? Řekněme, že nevíme, jestli pojedeme o letních prázdninách lyžovat, co bys v takový situaci udělal? Řeknu si: "Co by udělal Cliff?" Proč Cliff Richard?

Protože žije tak, jak si myslím, že bychom měli žít my všichni. - Nemám pravdu? - Jasně. Pověz mi, kdy ti naposledy Cliff Richard pomohl? Znáš to, stojíš v příšerný frontě a řekneš si: "Co by udělal Cliff?" A odejdeš. Kdy se Cliff poprvé zasáhl do tvého života? Spíš mám pocit, že jsem já zasáhl do jeho. Máš hodně jeho alb?

Jo. Myslím, že víš, kam tohle směřuje, Milesi. Ze všech alb chci slyšet aspoň o jednom. Nejlepší hity část druhá. Tak co myslíš, Lee? Říká pravdu? Co myslíš, Emilio? - Ani náhodou... - Ani to nezvážíme? Ne.

Můžeme to zvážit, ale stejně to není pravda. Říkáme lež. Říkáte lež. Milesi, pravda, nebo lež? Je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cobra: ano..to by bylo samozřejmě nejlepší..všechno až pod nos..nezabije tě, když trochu pohledáš a popřípadě
i počteš

souhlas se skaven(em)

11

Odpovědět

0:42 - Ne "Kdy Cliff Richard pomohl", ale "Kdy pomohlo tamto s Cliffem". To je rozdíl. Nemluví o osobě, ale o té pověře. :)

10

Odpovědět

Pokud už při čtení otázky poznáte že lže, tak to není moc vtipné.

811

Odpovědět

v popise chýba vysvetlenie, kto je Cliff Richard

370

Odpovědět

Přesně tak, pokud nevím kdo je Cliff Richard, tak mě to video těžko nějak ovlivní a pak musím jít s hodnocením "dolů"..., jenom vyvstává otázka (nejspíš asi jenom u mě), jestli tím hodnocením, hodnotíme kvalitu překladu, nebo samotné video.

102

Odpovědět

+miniNedávno jsem nad tím přemýšlel a každý hodnotí asi něco jiného. Nejkorektnější by bylo, kdyby byla jedna sada hvězdiček na hodnocení videa a jiná sada hvězdiček na překlad, ale komu by se chtělo to všechno odklikávat. Takže záleží jen na tobě, co těma hvězdičkama chceš ohodnotit.

70

Odpovědět

+Roman121199 % lidí hodnotí video a dělají správně :-)

201

Odpovědět

+miniMyslim si, ze nieje chyba tohoto videa, ze nevies kto je Cliff, ale len a len tvoja :)

44

Odpovědět

Je to slavnej anglickej zpěvák a herec. Dělá dost do náboženství, nicméně je i dost svéráz. U nás podobná figurka asi neexistuje, težko ho k někomu připodobnit.

30