Našel Ed Byrne v kalhotách masový koláč?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:3 022
Ed Byrne nám dneska povykládá historku ze studentských let. Leeho a Eda doplňuje Emilia Fox, hádají David, Miles Jupp a Heston Blumenthal.

Přepis titulků

Jednou jsem v kalhotách našel masový koláč. - Davidův tým. - Žádné další otázky. Byl horký, nebo studený? Když jsem ho našel, měl tělesnou teplotu. Z jakého směru se na tu teplotu dostal? Horký vychladl, nebo studený zteplal? Tipuju, že se z pokojové teploty dostal na teplotu těla. Popravdě jsem zrovna seděl v metru, když jsem si uvědomil, že mám v kalhotách masový koláč.

- Kterou jsi jel linkou? - Nebylo to metro v Londýně, ale v Glasgow. Takže jsi seděl v metru. Kolik bylo hodin? Bylo ráno. Jel jsem domů. Cítil jsem se nepříjemně, sjel jsem rukou dolů po zádech… Brzy ráno? Jel jsi domů z nějaké párty? Byl jsem student. To mluví za vše. - Byl jsi opilý? - V tu chvíli ne. Jen protože to bylo v Glasgow?

Ne… Ne, protože jsi Ir! Takhle je to lepší, ne? Domnívám se, že se to stalo tak, že jsem usnul v cizím obýváku a někdo usoudil, že bude sranda, když mi strčí masový koláč až do spoďárů. Strčili ti to pod spodní prádlo? Dopředu, dozadu, nebo na bok? Usnul jsem na břiše.

Strčili mi to dozadu. - Dozadu. - Vážně se snažili. Zatlačili to tam. - Až do klínku. - Jo. Popravdě mám pocit, že to nebyli moji přátelé. Tak trochu jsem se přifařil k někomu cizímu domů. Nebyl jsem pozvaný. Šla tam skupinka lidí a já jsem nebyl vítaným zpestřením večera.

Vzbudil ses v cizím bytě, usnul jsi tam na břiše. - Takže sis toho koláče nevšiml. - Jo. - Postavil ses… - Pořád o něm nevím. - Necítil jsi tam nic navíc. - Ne. Bavíme se tu o muži, který tam dole nosí hodně váhy. Takže ti to přidalo jen tak 2 až 3 % z celkové váhy tam dole. Ano. A pak jsi šel pěšky z toho bytu do stanice metra.

- A na té procházce sis vůbec nevšiml… - Ne. - …že tam máš něco, co tam nepatří. - Je možné, že jsem trousil drobečky koláče jako ve Velkém útěku. Nesmrdělo to? Neříkal sis po tý cestě: „Tady je to samej Greggs.“ Pak jsi tedy nastoupil do metra. Kdy sis toho koláče všiml? Cesta mi trvala asi jenom pět, osm minut. - A někdy během jízdy, když jsem seděl…

- Někdy během jízdy? Ne přesně ve chvíli, kdy sis sedl? Ne, přesně v té chvíli ne. - Postupně sis to uvědomil? - Jo. Tomu nevěřím. Vždyť jsi měl koláč ve spodním prádle. I když tomu nevěříš, nemusíš kvůli tomu být naštvaný. - My všichni… - Snažím se ho zlomit. Jaké spodní prádlo jsi měl?

Jestli to není moc sexy otázka. Nechci znít, jakože si vymýšlím, ale už si to nepamatuju. Nepamatuješ si, v jakém spodním prádle jsi našel koláč? Nezůstal ti navždy v hlavě ten obraz? Spodní prádlo, ze kterého se vynořil koláč. - Ne. - Já bych to nezapomněl. Nevynořil se. Seděl jsem v metru a pak jsem… Pak jsem strčil ruku až tam dolů.

Jak se asi tvářil ten člověk, co seděl naproti… - Zvlášť… - Když jsem to začal jíst. Co tipujete? Bylo tam hodně uvěřitelných detailů. Třeba že tě nechtěli na té párty. Tipujeme pravdu. Ede. Byla to pravda, nebo lež? K mé věčné hanbě je to pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, obávám se, že je to pravda.

Ed jednou v kalhotách našel masový koláč.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Top epizoda, dík za překlad :D

60