Líbí se David Mitchell slonům?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:249
Počet zobrazení:13 446

Skutečně po Davidu Mitchellovi pokukují sloni v zoo? Lee Mack se svým týmem se tomu pokusí přijít na kloub.

Přepis titulků

Začíná David. Z nějakého důvodu fyzicky přitahuji slony. Pokaždé když jdu do zoo, přiřítí se ke mně a míří na mě choboty. Tým Leeho. Kdy sis poprvé všiml, že jsi pro slony atraktivní? Myslím, že jsem se jim začal líbit, až když jsem byl v pubertě. A myslíš si, že to způsobila puberta?

Souvztažnost neznamená příčinu. Jedna z tvých balících hlášek? Dave, říkal jsem ti, že na to žádnou nechytneš. "Když je to souvztažné... Zapomeň na to." Kde jsi byl, když sis toho poprvé všiml? - Bylo to myslím v safari parku Cotswold. - Aha. - Byl jsem čerstvě mužem. - Jasný. Byl jsem celkem velkolepá postava kráčející tamním parkem.

Stále intelektuálně mladý, nadále se zájmem ke zvířatům. Šel jsem kolem výběhu a jeden ze slonů si mě začal podezřele všímat. Bylo to celkem děsivý, pomalu se přibližoval a jak se ke mně blížil, zdvihl chobot, napřímil ho, jako by byl vzrušen. Ano, ano. Byl jsi někdy na safari? Ne, nebyl, ze zřejmých důvodů.

V kolika zoo a safari parcích jsi byl a zažil se slony něco podobného? Minimálně devětkrát nebo desetkrát. Hraj teď sebe, jo? Já budu slon. Teď ty... Když se ke mně přiblížíš, tak se... Ne, to ty si mě musíš všimnout. Není to o tom, co dělám, ale o tom... Přesně tak to probíhá.

- Takhle? - Jo. Jako slon jsem měl pocit, že mluví pravdu. Byl jsi v tom parku pokaždé se stejnými lidmi? Jsi si tedy jistý, že jsi za to mohl ty? Ano. Jediný kamarád, který jel vždycky se mnou, byl prodavač housek Kevin. Tak co myslíš, Lee? Myslíš, že to je pravda nebo si to vymyslel?

- Vůbec tomu nevěřím. - Ne. - Není v tom ani trocha pravdy? - Ne. Podle nás je to lež. Takže lež. David přitahuje slony. Pravda, nebo lež? No, je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

So it can be the thing that we all know about here. http://hackig.net/

00

Odpovědět

Zhlédl jsem poslední dvě série WILTY a opravdu nechápu, jak Lee s Davidem dokážou v každé epizodě sypat hlášku za hláškou s takovou přirozeností a spontánností. Geniální komici!

560

Odpovědět

Podle toho hodnocení jsem tipovala, že to bude pravda :D Škoda :( :D

50

Odpovědět

V 1:09 říká intellectually juvenile - mladiství/mladý, ne žoviální...
2:33 Kevin the bun seller není pasák.... Je to fakt prodavač housek/buchet (vysvětlení na https://www.reddit.com/r/panelshow/comments/2i8p7c/would_i_lie_to_you_s08e04/)

210

Odpovědět

Opraveno, díky. :-)

30

Odpovědět

Občas lituju, že takový pořad není i u nás, než mi dojde, že by tam určité seděli lidi jako je Klepl a Morávková a hned mě to přejde.

631

Odpovědět

Amen. Naprosto stejný myšlenky. :D Člověk si vzpomene na tu show na primě před lety a hned ví, že u nás by to bylo panoptikum.

60

Odpovědět


Odpovědět

U nás už bohužel nejsou žádní komikové, co by uměli pravidelně dělat humor a být konstantně vtipní - jsou tu jen relikty z dob minulých (Čtvrníček, Izer) nebo takoví, co se jim povedl jeden dva výstupy a žijí z toho roky, aniž by na to nějak úspěšněji navázali (Pavlásek, Kohák). Vemte si na druhou stranu, kolik tady na VČ může člověk zahlédnout skvělých britských komiků (Briaen, Carr, Byrne) a tady další se zde ani neobjevují - např. trio z Top Gearu.

110

Odpovědět

Hezuckýho a Koháka bych si v tom uměl představit :-)

33

Odpovědět

skvělý glosátor je např. pan Šmoldas nebo komik Mladý (který vystupoval s Náhlovským, ale nyní se spíše věnuje konstrukci vrtulníků)...v pořadu, který komentoval současné dění - pokud si pamatujete Dementi (z roku 2004)

00

Odpovědět

Už jsem shlédl pár hodin tohohle pořadu a podle popularity tady bych z toho klidně udělal seriál. :)

451

Odpovědět

Zvažujeme to. :-)

310

Odpovědět

Nebyl na konci ten smích v návaznosti na "bunn seller" kvůli tomu, že by to šlo taky vzít hodně volně a slangově za termín označující pasáka? ... a ty sloni pokaždý, když tam s nim byl.. .víte co

111

Odpovědět

ano tak sem to i já pochopil

10

Odpovědět

Díky za postřeh. Opraveno. :-)

10