Dala Anneka Rice příteli kopačky před seskokem padákem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:4 077

Rozešla se Anneka Rice s přítelem v letadle těsně předtím, než vyskočila ven? Lee má kromě Anneky v týmu Liz Carr, Davidovi pomáhají hádat Samson Kayo a Miles Jupp.

Poznámka: Tisíc stop je cca 300 metrů, 8 000 cca 2,5 km a 12 000 cca 3,5 km. Padákem se může skákat od 700 metrů, tandemově se skáče nejčastěji mezi 3 000 a 4 000 m.

Anneka Rice je známá pořadem Challenge Anneka (Výzva pro Anneku), kde vždycky dostala nějaký pro ni předem neznámý úkol, který musela do několika dní splnit.

Přepis titulků

Jednou jsem se rozešla s přítelem v letadle a pak seskočila padákem, abych to dál nemusela řešit. Davidův tým. Páni. Co to bylo za letadlo? Kontext? Armádní. Účastnila jsem se takového armádního cvičení. Byla jsem u Royal Engineers. Moje role byla sapér. Sapér celebrita. Dělala jsem tam různé věci, odpálila jsem bombu, seskočila padákem.

A přítel mě doprovodil, což je milé. - Jsem jedinej, kdo neví, co je sapér? - Ne. - Něco s armádou. - David má o armádě povědomí. - Co je sapér? - Co tím chceš říct? Sapér je něco jako voják. Díky. To jsem já. Plánovala ses s tím přítelem rozejít… před tím cvičením?

Neklapalo nám to. Snažila jsem se vymyslet, kdy bude dobrá chvíle na rozchod. Chtěl se mnou na to cvičení jít. Já ho tam nechtěla, chtěla jsem tam být sama. - S kupou vojáků. - S tisícovkou vojáků. To všichni dobře známe. Čím déle jsme tam byli, tím víc mi vadilo, že tam je se mnou. Pak v letadle mi řekl: „Přijde mi, že nám to neklape.

Jsi dneska nějaká nepřítomná.“ Odpověděla jsem: „Nefunguje nám to.“ A vyskočila ven. A velitel si pomyslel: „Snad nemyslí padák.“ A on tě následoval? Vyskočil taky? Ne, neměl padák, takže ne. Tak snad za tebou neskočil instinktivně. „Vrať se!“ Je podle tebe odůvodněné čerpat prostředky z obranného rozpočtu na tvůj rozchod?

- Chci říct… - Ano! - Z jaké výšky jsi skákala? - Nevím. - Neřekli ti to? - Tisíc stop? Skáče tu někdo padákem? - Tisíc stop? - Já bych řekl nějak 8 až 12. 8 až 12 stop? To by byla teprve výzva. Co myslíte?

Mluví pravdu? Stalo se to? Mám s tou historkou jeden problém. Přece když přemýšlíte o tom, že se s někým rozejdete, ten rozhovor bývá trapný a nepříjemný, takže máte sklon ho odkládat. A situace, kdy se to odložení vyloženě nabízí, je těsně předtím, než máte vyskočit z letadla. - Myslím si… - Proto neexistuje pořad Výzva pro Davida. Dali by ti nějakou výzvu a ty bys jim nevzrušeně vysvětlil, proč to neuděláš.

Dobře, ale hypoteticky, kdybych souhlasil s tím, že vyskočím z letadla, tak bych si ten rozhovor schoval na potom. Řekl bych si: „Musím to brát z té lepší stránky, třeba se při tom seskoku zabiju a tomu rozhovoru se vyhnu.“ Vždyť říkala, že to neplánovala, to protože řekl: „Jsi nějaká nepřítomná.“ Ale ne tak nepřítomná jako o sekundu později, když padala k zemi.

- Samsone, co tipuješ ty? - Nežeru jí to. Já bych počkal, až nebudu v letadle. Podle mě je to téměř jistě pravda. Téměř jistě pravda. - Co ty na to, Davide? - Tipuju pravdu. Anneko, nejdřív rozchod a pak seskok z letadla, byla to pravda, nebo lež? Byla to… lež.

Ano, byla to lež. Milesi, teď ty. Dostal jsem kopačky v letadle. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aj ked nevedela z akej vysky skakala, ja by som jej veril

52

Odpovědět

Já jí to vůbec nevěřil, napadlo mě že při výskoku bude na palubě letadla pořádný hluk.

04

Odpovědět

+Jura VTak ty jsi jiná kapacita. 🤣🤣

21