David Mitchell a dva nejlepší dárky k VánocůmWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:7 475

Ve čtvrté vánoční scénce ukáže David Mitchell své dva nejlepší dárky z minulých Vánoc.

S Davidem je Bill Bailey a Ruth Jones. S Leem Jo Brand and Dame Kelly Holmes.

Přepis titulků

Tajemný předmět. Pod stolem je malá krabice. Děkuji. Uvnitř je kartička. Přečti ji a potom... Je to něco malého, co jsme ti s Robem dali k Vánocům. A jakmile to přečteš, polož předmět na stůl. Dobře. Tohle jsou dva nejlepší dárky, které jsem dostal loni k Vánocům.

Dobře, teď je polož na stůl. Dobře. Tady to máme. Dobře, Lee? První otázkou je, co je ta druhá věc, vidím jen tu první. Klobouk. Ne... Co je ta tyčka?

Hůlka. Dobře. Kouzlíš s ní. Bože, nehýbej s ní, může se stát cokoliv. Kdo ti to koupil? Má žena. Pokud vás to zajímá, tak tohle je pravda. Má ženu. Většina lidí tomu nevěří, ale má ženu, Ukaž se nám, jestli ti klobouk sedí.

A pokud jo, tak ho nos. Nasaď si klobouk a potom to bude komplet. Ale sedne ti i hůlka? Potom drž hůlku... Vypadá úžasně. Vypadáš jako správný dickensovský gentleman. Když jsi dárek rozbalil, řekl jsi: "To je skvělé, ale k čemu to je?"

Ne, řekla, že to je hůlka, se kterou... Má uvnitř baterii. Bezdrátová? A můžeš z toho udělat dálkové ovládání. Můžu se dotknout Davidovy hůlky? Můžeš, ale neznič ji. Mám ti ji donést? Nevěříš mi, že bych ji sebral bez poškození? Jsem jen raději, když sedíš, to je vše. Podej mi tu hůlku, prosím.

Narodil ses v malé severní díře zvané Dvojsmysl? Ve skutečnosti v Ptákdoúst. Zaprvé nevidím, kudy by se tam mohla dát baterie, a má to na konci světlo, takže to dělá něco elektronického. Nevím, kam bys dal baterii. Nemáš ji dát na ten konec, ne? Můžeš tam dát baterii? Hele, dívej, konec se dá otevřít, můžeme... Určitě je to elektronický předmět, určitě.

A to je určitě klobouk, nejsem idiot. - Robe, rozbil jsem to. - Fakt? No, něco z konce vypadlo. Davide, seženu ti jinou, slibuji. On to ztratil. - Konec spadl z... - Tady! Tady to je. Dej mi ten klobouk.

Sedl jsem na něj! Dej mi ten klobouk. Nosil bys ten klobouk doma, Davide? Nosíš ho doma? Ne, klobouk bych uvnitř nenosil. V podstatě bys ten klobouk nosil takhle, kdybys... Kdybys byl na cestě z taxíku na místo vraždy. Tak, co si myslíš, Lee? Co si tvůj tým o tom myslí? No, zaujalo mě, že nás Rob varoval, abychom s tím nezacházeli špatně.

Vadilo by to Davidovi? Mám s tím v tomhle pořadu zkušenosti. Zkušenosti s rozbíjením věcí? No, vlastnil pero v jedné epizodě. Bylo jeho. A tys ho rozbil? Si piš. V jedné epizodě byl plyšový medvídek, kterého jsem nevlastnil. To ale nevěděl a utrhl mu hlavu.

Davide, rád bych věděl, jestli ti manželka vysvětlila... Protože by ses určitě zeptal. Na vysvětlení? Když dostaneš dárek, tak vyžaduješ vysvětlení? To je celkem agresivní, ne? Nech mě to dokončit, Davide. Vysvětlila ti to? Proč si tě vzala? Ne, nikdy to nevysvětlila, ale já se moc neptám.

Hádám... U toho to necháme. Hádám, že to je dobrý. Můj manžel mi koupil šaty, které byly o dvě čísla menší, protože chtěl, abych zhubla a mohla je nosit. Vážně. A když mi je dal, tak mi řekl: "Těším se, až tě v nich uvidím." Tak jsem mu k letošním narozeninám koupila rakev. Co tipuje tým Leeho? Říká pravdu? Kelly tipuje...

Lež. - Tipuješ lež. Jo tipuje... - Taky lež. Dobře, dám na svůj tým a tipneme lež. Tipují lež. Davide, pravda, nebo lež? Je to... pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ok, teď musím vidět ten díl s medvídkem :D

90

Odpovědět

fakt super videa z tohoto poradu...doufam, ze to budete prekladat do nekonecna 😉

160

Odpovědět

Rok 3019 - Robot David a Zombie Lee nadále točí WILTY a AI Marksta překládá. :D

160

Odpovědět

Dílo s perem zde: David Mitchell a pera

80

Odpovědět

"Si piš" :-D
tak to bylo perfektní

120