David Mitchell a jeho kolekce albWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:5 114
Zdvojnásobil David Mitchell svou kolekci alb na dvě alba? David má v týmu Katherine Ryan a Richarda Osmana, Lee pak Denise Lewis a Roberta Rindera.

Přepis titulků

Před deseti lety jsem v tomto pořadu prozradil, že jsem si za život koupil jen jedno album: But Seriously od Phila Collinse. S potěšením vám oznamuji, že moje kolekce je už dvojnásobná. Leeho tým. - Co je to za album? To nové? - Je to… Je to… Totiž… Počkejte, něco si ověřím. Tak tam se to nepíše. Je to…

- Nevím, jak se to album jmenuje. - Nepamatuješ si to? Když máš jen dvě? - Pamatuju si, čí je to album. - Čí? - Susan Boyle. Proč by sis kupoval zrovna tohle? Při vší úctě k Susan, proč sis vybral zrovna ji? Protože se o tom albu hodně mluvilo… - Jo. - Tehdy, když to vyšlo. A já jsem hledal něco, o čem bych mohl napsat. Pořád přispíváš do toho časáku o pop music?

Ne, bylo to kvůli článku pro Observer. Dokážeš vyjmenovat nějaký písničky? - Ne. - No potěš. Ale počkat… Určitě nějaké uhodnu, jsou to myslím cover verze. Přece jsme to probírali. Tvůj favorit je I Dreamed a Dream. - Zazpíváš nám kousek? Nebo zabroukáš? - Mám zabroukat I Dreamed a Dream? - To nesmíš, museli bychom si to zaplatit.

- Má s televizí bohaté zkušenosti. - Je to otravné. - Učil se od nejlepšího. Tonyho Verrilla. Budu ti říkat názvy alb, které Susan vydala. Nebo spíš které jí unikly. Řekneš mi, jestli ti něco z toho něco říká. - Dobře. - The Gift. Netuším. - A Wonderful World. - To by na tom albu být mohlo. - Ne, tohle jsou názvy alb.

- Pardon. Názvy alb? - Ano. - Jmenovalo se to album The Gift? - Název alba mi určitě nic neřekne. Pro mě je to prostě album od Susan Boyle. Neznáš název alba, nepamatuješ si žádný písničky… Jak ses cítil při poslechu? Vzpomínám si, že jsem si říkal, že je to v pohodě. - V pohodě. - Jo. - Co tipujete? Čas hádat. - Denise, podle tebe… - Lež. - Lež?

- Ne, je to pravda. Pravda. Ano, souhlasím s Denise. - Tak jo. - Tipujete pravdu. - Ano, pravdu. - Davide, pravda, nebo lež? Je to… - pravda. - No teda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda.

David zdvojnásobil svou kolekci alb.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář