David Mitchell a kočkaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:6 553

Proč Davidovi nesedla kočka, kterou si koupil? A stalo se to vůbec?

Je s ním v týmu Greg Davies a Konnie Huq. U Leeho je Marcus Brigstocke a Phil Tufnell.

Přepis titulků

Překlad: Markst www.videacesky.cz Koupil jsem si kočku, ale další den jsem ji vrátil, protože si naše povahy nesedly. Už zase si David spletl slova kočka a manželka. Co tím myslíš? Jak jste si nesedli? Použitím drápů. Nelíbilo se jí to, co? Co škrábala?

Škrábala trochu mě a nábytek, celkem hodně. Poškrábala ti nábytek? Jo, roh sedačky a stolu. Rohy. Bylo to ještě kotě, když jsi ji dostal? Ne, bylo jí kolem dvou let. Dva roky? Proč sis koupil dvouletou kočku místo kotěte? Byla z útulku.

Což jsem myslel, že je rozumné místo pro obstarání mazlíčka, na rozdíl od… Zaplatil jsi za ni? Ne. Prostě si ji vezmeš domů. Cože, vezmeš dolů? Dáš jí domov. Jo tak, já myslel, že ti ji hodí z okna či co. Taky jsem takhle získal kočku.

Přišli se za tebou se podívat, kde bude žít? Ne. Ne? U mě to udělali. No jo, tak už to prostě v životě máš. Jakou měl barvu? Jaký styl? Styl… Jaký… Art deco. Jaké plemeno? Byla taková želvovinová. Vrátil jsi ji další den?

Ano. Jak dlouho byl u tebe doma, než jsi řekl: „Tohle ne, vrátím ji“ Měl jsem podezření už po hodině. Byl jsem deprimovaný po šesti hodinách. Po osmi hodinách jsem byl rozhodnutý. Co tipnete? Pravda, nebo lež? Za mě lež. - Co tipuješ, Marcusi?

- Nevím, jsem zmatený. Lež. Tipnu tedy lež. Tipujete lež, dobře Davide, pravda, nebo lež? Je to lež. Ano, je to lež. David nekoupil kočku a nevrátil ji další den, protože si povahově nesedli. Lhostejný a naježený jedinec jen tak někomu nesedne, takže je David pořád sám a bez kočky.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Želvovinová :-D spíš bych řekl mourovatá

90