David Mitchell a peraWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:11 547

Jaký má David Mitchell vztah k perům?

Přepis titulků

David. Mám rád pera... To vím! Tohle je pravda! Mám rád pera a vždy chci vědět, kde má pera jsou. Z tohoto důvodů mám ohledně per tříbodovou strategii. A jak ta strategie zní? Bod první – je vždy důležité vědět, kde má pera jsou. Například...

Takhle zní všechny tři body, ne? Ne, ne, ne. Druhý bod zní tak, že si musím být vždy velmi dobře vědom každého pera, které jsem kdy půjčil. Třetí bod káže využít všech možností, v rámci přijatelného výkladu práva, jak odcizit či jinak získat pera. Jmenuj tři lidi, kteří mají tvá pera, která chceš vrátit. Nikdo nemá má pera.

Důležité pro druhý bod je získat pero co nejdříve zpět. Když se lidi zeptají: "Můžu si půjčit pero?" Tak chci odpovědět... Ani náhodou! Sežeň si vlastní, tohle je moje! Ale pracuju na verzi, asi se nedá říct normální, ale aspoň přijatelné pro většinu lidí, takže se to snažím neříkat. Snažím se vypadat normálně a říct: "Půjč si mé pero, to je v pohodě." A pak na něj neustále myslím, dokud se mi nevrátí.

Které máš dnes? Své, nebo od BBC? - Mé vlastní. - Podej mi ho. Raději ne. Musíš. Musíš, slibuju, že ti ho vrátím. Slibuju, že do pěti minut ti ho vrátím. Dobře. Mám... Sejdeme se uprostřed cesty. To bude poprvé za pět let, co navážeme fyzický kontakt.

Dobře. Polož ho na zem a ustup. Ustup. Ty ho rozbiješ. Nerozbiju. Ty seš takovej pesimista. Ustup. Rozbije ho. Nerozbiju, to by bylo dětinský. Takže tohle pero jsi dnes dostal od BBC?

Jo. Když si ho vezmu a nechám si ho, co uděláš, abys ho dostal zpátky? Nebudu se s tebou prát. Co tipuješ, Lee? Nevypadá to přesvědčivě, že? Řekneš mi, ať ho vrátím, já řeknu ne a ty pak nic neuděláš. Je mi to líto. Můžeme říct, že jsme vytvořili drama.

Výslovně jsi ho ujistil, před svědky, že to pero nerozbiješ. To je pravda. Nevěřil jsem mu. Věděl jsem, že ho rozbije. Nerad to říkám, snad nebudu znít bezcitně, když jsem ho položil na zem, tak pro mě přestalo existovat. Dobře. Lee, co si myslíš? Říkal pravdu, nebo lež? Věřím, že máš rád pera, a to hodně, ale nevěřím, že máš tříbodový systém.

Podle mě by mohl mít. Dobře, Lee, hádej. Pravda, nebo lež? Tipneme lež. Tipujete lež. Davide Mitchelle, byla to pravda, nebo lež? Je to... pravda. Ano, je to pravda. David má ohledně per tříbodovou strategii. Díky ní ví, kde jsou.

Tým Leeho vyhrál 3:2. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vim že komentuji po třech letech, ale i tak bych měl dotaz k překladateli... Neříká David v čase 3:12 spíše "...HE was dead to me." místo uvedeného "IT was dead to me."? Vím, že se jedná o jediné slovo, ale mění to dosti význam. Mrtvý by byl pro něj Lee a asi by to mělo větší smysl.

PS: Nejsem tak zdatný angličtinář jako překladatelé zde, tak to prosím neberte jako rýpání. Vaší práce si velmi vážim :-)

00

Odpovědět

Ne, určitě říká IT :-) Myslel to tak, že když to pero pokládal na zem, bylo mu jasný (a byl smířenej s tím), že Lee ho zničí. Dává to i větší smysl, než kdyby tam bylo HE – v tu chvíli mu Lee ještě nic neudělal ;-)

00

Odpovědět

+marysolDobře, děkuji :-)

00

Odpovědět

neskutocne trapne

417

Odpovědět

ak mozem vediet , co povazujes za dobry humor ?

50

Odpovědět

+ivo20nieco sa nehra na improvizaciu, na ktoru naleti ,ozaj len debil

011

Odpovědět

Ty výrazy na konci. Lee: "To jsem p****l". David: "Ty šmejde, počkám si na tebe na parkovišti a ubodám tě perem." :D

364

Odpovědět

Kvuli Jarininovi jsem si to radeji prepnul na nocni rezim, aby zase nebrecel, coz dozajista bude za 3,2,1,.....

12

Odpovědět

já bejt machr na programování, prostě bych Jarininovi změnila barvu textu na barvu pozadí :D

153

Odpovědět

Už som myslel, že dodá niečo ako "Sorry, David, I'm a horrible person".

262

Odpovědět

Tvářil se tak :D

141

Odpovědět

Při natáčení tohoto pořadu nedfošlo žádné pero újmě na zdraví.

Oh..........wait! :DDD

402

Odpovědět

Lee se v následujících dílech objeví s historkou, jak mu BBC přikázala natočit omluvné video v délce pět minut a zahrnout Davida pěti krabicemi vybraných per z celého světa.

111

Odpovědět

+LNeviem to nájsť na Youtub. Kde si to videl ?

01

Odpovědět

Odpovědět

+ThooOn ho neukrad. Kazdy si to pero mohl vzit. Bylo to soucasti podepisovani.
Tak uz tech mytu nechte. Klause fakt nemusim ale tohle prekrucovani me vzdycky hne zluci...

66

Odpovědět

+MikeAsi taková logika, jako když zaparkuj auto a někdo ho ukradne, tedy "vypůjčí" si ho a nabourá ho...

05