Davidův pánský drdolWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:4 268
Řekl si během lockdownu David Mitchell, že ho stejně nikdo nevidí, a tak je to jedno, a svázal si vlasy do pánského drdolu (tzv. „man bun“)? V Davidově týmu jsou Richard Osman a Lou Sanders, Lee má v týmu Lese Dennise a Alice Levine.

Přepis titulků

David. Během lockdownu jsem si nechal narůst tak dlouhé vlasy, že jsem je občas svázal do pánského drdolu. Leeho tým. Jak moc dlouhý? Narostlo to… asi někam potud a tady… Mohli jste chytit celý chomáč. Taky mi to nebylo příjemné okolo krku, bylo tehdy docela vedro.

Řekl jsem si, že je jedno, jak vypadám. Když je to tak, proč tě neostříhala tvoje žena? - To mě naplňovalo nervozitou. - Jo. Být tvůj manžel, taky bych se bál, kdyby se kolem tebe motal někdo s ostrým předmětem. - Říkáš, že mě v skrytu duše chce zabít? - Ne v skrytu duše. Řekla to mně a Robovi. - To beru. - Co na ten účes říkala? Myslela si, že je příšerný, jako já. - Příšerný jako ty?

- Přesně tak. - Otevřel jsi někdy s tím účesem pošťákovi? - Nejspíš ano. Říkal jeho pohled: „To není ten David Mitchell, co znám“? „Píšou tu David Mitchell, ne David Beckham.“ Myslím, že David má takovej odpor k pánskému drdolu… že jakákoliv katastrofa, kterou by zavinil domácí sestřih… Nejspíš by se radši ostříhal sám, než aby měl na hlavě tohleto. Takže tipuješ lež?

Ano, na základě toho, co jsem teď řekl, a ne protože na žádným z mnoha videohovorů ten účes neměl, říkám… že… - Jo. - Takže tipujeme lež. Davide, byla to pravda, nebo lež? Byla to… lež.

Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chci slyšet námitky vůči pánskému drdolu... Bez něj bych byl poloviční Nic(k)

00