Dělá David Victorii naschvály?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
117. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:7 985

Dělá David Mitchell manželce Victorii Coren naschvály, když ho něčím naštve? Spolu s Davidem a Victorií je v jejich týmu Greg James, u Leeho jsou Clare Balding a Asim Chaudhry.

Poznámky:
Clinton Cards je řetězec britských obchodů prodávajících papírová přání.

Přepis titulků

Victoria tohle neví… ale v těch pár vzácných chvílích, kdy mě něčím naštve, se jí pomstím tím, že se vykradu nahoru a přesunu jí záložky v knížkách. Tým Leeho. Když říkáš, že to Victoria neví, určitě jsou chvíle, kdy si jde číst a podívá se, kde je záložka, a pak si musí říkat: „Začínám bláznit? Nějak se v tom ztrácím.“ Jo, přesně to si říká.

To je tvůj plán! Victorio, máš někdy, když si čteš, pocit, že se ztrácíš? Občas otevřu knížku a říkám si: „Mám pocit, že tady jsem neskončila.“ Kolik knížek zároveň čteš? Asi sedm nebo osm. Davide, kolik knížek zároveň Victoria čte? Řekl bych mezi šesti až devíti.

Čte beletrii, literaturu faktu? Jo, hlavně tyhle dva typy. A takys zmínil pár vzácných chvílí, kdy Victoria udělá něco… Nechci to rozebírat. Nestyď se. Ne, nechci to rozebírat. - O čem tu mluvíme? - Prostě určitý typ chování… Prostě drobnosti, jako co řekla nebo udělala.

Třeba jako když se tě zeptám na počasí: „Jak myslíš, že bude?“ A ty na to: „Nemyslím si nic. Podíval jsem se na předpověď a ta říká tohle.“ Drobnosti jako… Jo. V podstatě na mě hází zodpovědnost za předpověď počasí, - jako bych ji dělal sám. - Nehází. Ptá se: „Jak myslíš, že bude?“ - Normální otázka. - Není to normální otázka. Sama si může na mobilu tu předpověď počasí najít. Holt meteorologové se někdy trefí a někdy jsou úplně mimo. Já to ale jen čtu. Hned si od sebe kousek odsedli.

Všimli jste si toho? Je něco, Victorio, co ty děláš Davidovi, když tě naštve? Co mu uděláš, pokud opravdu přesouvá… To možná brzy zjistí. Shodou náhod si připadám čím dál tím slabší a slabší. Dobře, co myslíte? Věřím v jejich vztah. - Asi jsem tady ta nejnaivnější, protože… - Jsi do něj zainvestovaná. Jsem do něj emočně zainvestovaná a David by to neudělal, protože by jí tím ublížil.

A pokud je to pravda, tak je to fakt zlý a špatná vizitka pro jejich manželství? - Jo. - To se nám to pěkně zvrhlo, co? - Tak jak? - Nechci, aby to byla pravda… - Ale já jo. - Myslíte… Chci, aby se jeho život rozpadl. To by byla sranda. Myslím, že je to pravda. Ale nechci, aby byla. Snažím se vidět jeho skutečný já. Je to hodnej chlap. Ne, David, kterýho znám já, by udělal ještě něco mnohem horšího. No, ty ho znáš.

Ale David tě nemá rád. Svou ženu rád má. - Takže je tam rozdíl. - To je pravda, jo. Ale není to nenávist, že ne? Ne! I přesto, Lee, že jsi v televizi řekl, že chceš, aby se moje manželství rozpadlo, tě pořád považuju za adekvátního kolegu. Můžu se na něco zeptat, Davide? Ještě pořád píšeš pro Clinton Cards? Je čas se rozhodnout, co myslíte?

- Tipuju pravdu, ale nechci, aby to byla pravda. - Ne. - Je to lež. - Musí být. - Protože je to fakt odporný. - Jo, je. - Tipujete lež… - Fakt doufám, že je to lež. - …protože to by nikdo neudělal. - Jestli je to pravda, tak je to hrozný. Tipují lež. Davide, je to pravda, nebo lež? Je to…

lež. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

WILTY v plný svý kráse. Ty nejlepší scény stejně většinou jsou, ať si říká kdo chce co chce, když jsou v tom zainteresováni David nebo Lee a zapojují do toho i vztah mezi sebou :)

240

Odpovědět

02:25 David říká "Incidentally, I have been feeling weaker and weaker over the..." - slabší a slabší - naznačuje, že se ho Victoria postupně snaží otrávit :)

80

Odpovědět

Plus opakuje reasonable = rozumný (také jsem našel, že slušný/snesitelný)
normální = usual, normal, standart (google translate, ale myslím že má pravdu :-))

00

Odpovědět

Díky za postřeh, tahle narážka mi hned nedošla, upraveno :-)

30

Odpovědět

OK, vypadalo to, že má na konci na krajíčku, fakt jsem si myslel, že je to pravda :-D

140

Odpovědět

To byl poslední pokus je přesvědčit. :D

70

Odpovědět

Výbornej díl. Fakt jsem se zasmál :)

220