Des O'Connor a zážitek s kočičím žrádlemWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:10 071

Komik a zpěvák Des O'Connor bude vyprávět historku s kočičím žrádlem.

Přepis titulků

Tři dny jsem omylem jedl kočičí žrádlo. Davidův tým. Dobře. Jak se to stalo? Bylo to omylem. Dobře. Ale probíhalo to tři dny, takže devět jídel? Nejedl jsem to při každém jídle, ale jedl jsem to u každého chodu jednou.

Jednou při obědě, jednou při svačině a jednou k večeři. Ne v tomhle pořadí. Ale myslel sis, že to není kočičí žrádlo? Proč si to myslíš? Protože jinak by to nebyl omyl. Šlo o granule, nebo jídlo z konzervy? Nevím, nejsem kočka. Ale jako vyvinutý savec poznáš mezi nima rozdíl.

Záleží na tom, o čem se bavíme. Máš kočku? Ne. Tady něco nesedí, ne? Tohle se totiž nestalo doma. Kde se to stalo? V cizině. Byl jsem v cizině v jiné zemi.

Ve které? Neviděl jsem jejich vlajku. Jak jsi nakonec zjistil, že to je kočičí žrádlo? Měl jsem pronajatou vilu ve Španělsku. Musel jsem jít nakoupit. Procházel jsem se a viděl jsem konzervy s obrázkem malé rybky. Říkal jsem si, že to bude stačit. Navíc neumím moc Španělsky. Přinesl jsem si to domů, otevřel to a slečna, která tam uklízela, řekla: "Ne, ne, ne, mňau, mňau, mňau."

Co sis myslel, že to je? Myslel jsem, že ryba. Třeba tuňák? Jo. Divím se, že na tom nebyl obrázek kočky. Proč by tam měla být kočka? Na nudlích taky není obrázek člověka, ne? Na kočičím žrádle je vždycky obrázek kočky. I ve Španělsku.

Vždycky ne, můžu ti dát příklad kde ne. Kde? Desi, pověz mu to celý znova. Davide, co tipuješ? Co myslíš, Sally? Začínám si myslet, že to je pravda. Promiň, Desi. Přidávám se. Takže Davide?

Myslím, že pravda. Desi, říkal jsi pravdu, nebo lež? Všichni si myslí, že to je pravda, ale... je to pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechci vám kazit iluze, ale ty kočičí konzervy jsou jeden velkej podvrh. :(
Jednou jsem si takhle kočičí konzervu koupil a nevěřili by jste co bylo ve složení. Samej králík a po kočce ani stopy.
Nevěřte marketingu! :(

141

Odpovědět

To prece bylo i nejak poradu, kde to ochutnavali a rikali, ze ten hlavni rozdil je, ze to neni tak korenene. Holt aby clovek snedl mrtve zvire, tak musi pridat trochu koreni, narozdil od masozravcu.

30

Odpovědět

Ono nejde o to, že by to člověk nepozřel a "masožravec" ano, ale jde o to, že zvířata to jedí pro nasycení a my, jako "vyvinutí savci" si to musíme i užívat. Málo kdo jí jen aby se nasytil, ale má potřebu mít z toho i chuťový pocit. A ten právě koření a obzvláště soli zvýrazňují. :)

00

Odpovědět

asi prvy krat co som sa skutocne pobavil na tejto relacii, dik

23

Odpovědět

Z konzervy pro kocky jsem schavlne uvaril na jedne cahte dokud jsem vsem nerek ze jedi zradlo pro kocky sli si i pridat. V nektery jak tu jiz bylo nekolikrat napsano je tolik masa ze se nam o tom ani nezda. Staci troska koreni a nikdo nic nepozna.

14

Odpovědět

tak ono, pokud by člověk kupoval doopravdy kvalitní žrádlo pro kočky tak tam není ni špatného, třeba české Falco konzervy mají 100% masa, je v nich víc masa než v konzervách pro lidi, tam je často masa jen 80%

50

Odpovědět

+lenaciaV žádné konzervě není 100% masa, vzhledem ke způsobu zpracování. :) Ale jinak souhlasím.
Žrádlo pro kočky jsem několikrát ochutnával a je to lepší, než ty levné konzervy s vepřovým. Na druhou stranu, i cena toho kočičího žrádla tomu odpovídá. Nevyjde zrovna nejlevněji.
A před lety jsem zkoušel i masovou konzervu pro psy a vůbec to nebylo špatný, jen to bylo tak nějak "bez chuti", tím že lidé jsou zvyklí na slanější a ochucenější maso.

10

Odpovědět

+Mikekamarád žral gourmety.... normálně to osmahl a osolil... říkali sme mu Prase Vojta :D

10

Odpovědět

Tak moc se je snažil zmást, a přesto mu na to neskočili. :-)

310

Odpovědět

Dokud mlžil (a že mu to šlo), tak to znělo jako naprostý nesmysl, ale jakmile popsal, jak se to přesně událo, tak to skutečně znělo velmi věrohodně.

120

Odpovědět

No, když jsem četla složení kočičího žrádla (granulí i konzerv), tak v těch lepších bylo víc masa, než v kdekteré lidské konzervě... Takže to nemusela být až tak hrozná nehoda... :)

222

Odpovědět

Tohle jsem si taky říkal (85% masa bylo víc než ve většině normálních konzerv v tom krámě), ale veř mi že rozdíl poznáš v chuti i smradu ...

61

Odpovědět

+šlomochuť je jasná, nemáš tam koření. ale v tom "smradu" nevím nevím. někdy bych si radši dal tu kočičí, než ten koňský guláš z konzervy, co jsem si jednou koupil :-D

91

Odpovědět

Protože "lepší" kočičí konzerva může být třeba 4x dražší, než ta "horší". Zatímco žádná "lepší" lidská konzerva neexistuje, resp. není pro ni dostatečný trh, protože kdo si může dovolit 4x dražší "lepší" konzervu, pravděpodobně nežere z konzervy. :D

341

Odpovědět

poprosil mi som neaky kontakt na tie ludske konzervy

32

Odpovědět

+kanibal hovado 2A zájem o recept na cikánskou pečeni by nebyl? A taky vím, kde levně sehnat dětské párky!

70

Odpovědět

+¯\_(ツ)_/¯jo, nebo naky dobry recept, maso mam v mrazaku

31

Odpovědět

+kanibal hovado 2Aj, chtěla jsem něco vtipného fakt najít a poslat a zjistila jsem, že takové věci měla dokonce nějaká nigerijská restaurace reálně v menu (teda, psali to na internetu, tak to musí bejt pravda). Můžeš si otevřít podnik!

41

Odpovědět

lidská konzerva :D

100