Dostal Ade Edmondson na zranění páteře aspirin?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:5 421

Dostal Ade Edmondson aspirin poté, co si rozdrtil obratel? Davidův tým: Jordan Stephens, Claude Littner. Leeho tým: Ade Edmondson, Cariad Lloyd.

Přepis titulků

Když jsem si ve škole poranil páteř, dostal jsem na to akorát aspirin. - Davidův tým. - Co se stalo? Jak ses zranil? V pohodě, oni to zaváhání vystřihnou. Jako mladý muž jsem na škole dělal gymnastiku. A předváděli jsme, co umíme… při nějaké příležitosti. Na Den zakladatelů nebo tak něco. Musel jsem udělat salto přes nějakou krabici.

Krabici? Přes koníka. Přes koňskou krabici. - Tak velké to nebylo. - Přes koně. Ano. Takže jsem přes něj skočil a měl jsem udělat salto. Ale udělal jsem salto a půl. - A přistál jsi na hlavě. - To je ale hlavička! Co se stalo pak? Skončil jsi na podlaze. - Ozval se hlasitý zvuk.

- To zranění vydalo zvuk? - Ano. Proč by to nevydalo hlasitý zvuk? - To je fakt. - Stejně bys řval, ne? - Ale tenhle zvuk by přišel dřív než řev. Cestou k zemi. Než by se udeřil. Tak by asi takhle nějak řval: Někdy trvá, než tu bolest ucítíš. Ale můžeš být znepokojen, že se blíží takováhle pohroma. Jako lidi v letadle, které letí k zemi. Ti asi taky řvou a vy jim neřeknete: „Však jste zatím v pohodě!“ Takže jsi tvrdě spadl na zem.

Co se stalo potom? - Hodně mě to bolelo. - Byl tam nějaký tělocvikář? Ano. Skot. Jmenoval se Jock Kdo. Ne. To ne. Tvůj učitel se jmenoval Jock Kdo? - Co ten Kdo udělal? - Začal tím… že típnul svoje cigáro. - Ne…

- Na hlavě dítěte, co stálo poblíž. - Kdo tam byl… - Kde? - Byl tam s námi. - Kdo tam byl taky? On tam taky cvičil? Byli jsme ještě celkem malí. A on nás měl chytat, nebo aspoň jistit. - Jistit… - Takže tě pustil? - Přeskočíš to a pak… - Takže tě pustil a pak udělal… Odnesli mě pryč. - Kdo?

- No… A vzali mě na ošetřovnu, kde jsem dostal aspirin. A co zatím dělal Kdo? - Kéž by se nejmenoval Kdo. - Proč? Bylo ti od začátku jasné, že sis poranil páteř? Ne. Mnoho let jsem trpěl bolestmi. A to, že mám rozdrcený obratel, jsem zjistil až… Včera.

O několik let později. Co myslíte? Je to podle vás pravda? Sledoval jsem ho, jak už to tak dělám. A má omezenou pohyblivost krku. Koukejte! Páni. Jak dlouho už ho sleduješ? Vidíte? - Co myslíš?

- Pravda, kvůli tomu krku. - Pravda kvůli omezené pohyblivosti? - Přesně. - Říkáme, že je to pravda. - Ade Edmondsone, pravda, nebo lež? Je to… - Pravda. - Jo! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ano, je to pravda. Ade dostal aspirin na poranění páteře.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přidejte Countdown prosííím

50

Odpovědět

3!

40

Odpovědět

2!

40

Odpovědět

1!

40