Gabby Logan a narozeniny zvířatWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:8 434

Gabby Logan bude vyprávět o svých zvířecích mazlíčcích a jejich narozeninách.

Přepis titulků

Tajemný předmět. Dobře, vyndej krabici a polož ji na stůl. Tohle jsou některá z narozeninových přání, která jsem dala svým zvířecím mazlíčkům. Dobře. Bez nakouknutí dovnitř, řekneš nám, pro koho jsou? Tyhle byly pro Sidney. Moment, tenhle je pro Jodie.

Kdo je Sidney? - Sidney je pes. - Dobře. Jodie... Jodie Marsh, žije v košíku pod její postelí. Jodie je králík. Vždycky jsi měla nějaké zvíře? Už od dětství. Jednou máma přejela kočku, pak už jsme nemohli mít kočky, ale... Bála se, že komunita koček se jí přijde pomstít?

Můžeme se na ty pohlednice podívat? Ne, ne, ne. Můžeš, Chrisi. Dojdeš si tam, abychom se mohli dívat na tvá stehna? Běž tam, koukejte na stehna, můžeš si je vzít, koukat na ně, co chceš. - Nemůže. - Může. Když se dotkneš těch pohlednic, tak budeš jezdit na jednokolce s obličejem na opačnou stranu. Pokud si myslíš, že mě tohle zastaví, tak se šeredně pleteš.

Gabby, drž se zásad... Nemůžu je najít. Dej je sem. Děkuji. Byla ostuda, že jsme to museli udělat, že? Uvidíme, jestli... Tahle je pro Michaela. Asi zdrobnělina pro Sidney nebo Jodie, to nevím. Je to složitější než skutečné jméno zvířete.

Tahle je pro Sherberta. Proč pro Sherberta? Protože podle rodokmenu je Sidneyho skutečné jméno Sherbert Arundi Grungefeld. Vážně? Proč jsi to neřekla? Arundri... - Grungefeld. - To je jeho oficiální jméno? Sidney je jeho přezdívka a na pohlednici k narozeninám to používáš jako zkratku skutečného jména?

Ne... Kdo je Michael? Michael... Ne, Jodie je králík, který dělá takovýhle tanec. A řekli jsme si: "Vypadá jako Michael Jackson." Tak Davide, co tipuješ? Tohle je obtížný.

Musí to být lež. Promiň, ale tipneme lež. Tipujete lež, dobře. Gabby, říkala jsi pravdu, nebo lež? Říkala jsem... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To neplatí, to je cheatování, když mohli vidět pohlednice. :-D

90

Odpovědět

Ej, jedna z nejlepších situací.. vtipný on so many levels :)

31

Odpovědět

1:51 za ten úsměv bych pro ni udělal cokoliv !

61

Odpovědět

Dobre díl... ale doufám, že se brzy chystáte na tenhle Did Lee Mack skip Prince Harrys Wedding because of Would I Lie to You? [HD][CC-EN,FR,NL] :D

100

Odpovědět

Chystáme, jakmile bude mít markst trošku víc času na delší díl ;-)

60

Odpovědět

+XardassSuper :)

10

Odpovědět

Lhát moc neumí, ale hezká je moc :D

111

Odpovědět

táto kombinácia by mi nevadila :D

301

Odpovědět

dyt ji to slo, jako to ze ji ty pohlednice sebrali tak co mela delat zejo. jediny co mohla udelat navic je ze si mela precist pohlednice přímo před nima a vymyslet podle toho pribeh. ale je trochu debylni to cist prednima kdyz te videj ze si to ctes ale whatever. unfair

20