Gabby Logan a spodní prádloWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:11 809

Gabby Logan se dnes věnuje převážně televizním pořadům, dříve byla gymnastkou. Krom práce zmíní i něco o svém spodním prádle.

Přepis titulků

Když poprvé uvádím nový pořad, ráda nosím červené spodní prádlo. Co si myslí Davidův tým? Tohle by některé až dojalo. Proč? Červená je symbolem štěstí a bohatství, alespoň v Číně... Jasně. Chrisi, ty víš, co je pověrčivost.

Nejsem pověrčivý. Měl bys, šlo by ti to. Zdá se, že o tom nevíte, ale myslela jsem, že tohle o červené barvě v Čině je známé. Ne, já si červenou spojuji s komunismem a těmi vybarvenými částmi mapy při skvělých dnech Britské říše. Číňani se žení v červeným, že? Ale ty nejsi Číňanka, tak proč zkoušíš jejich zvyky? Jo?

Co je špatnýho na našem štěstí? Co je špatnýho třeba na hezké podkově? Musíš za čínským štěstím. To je lepší štěstí. Alternativní štěstí. Nic proti běžnému štěstí. Operace, ne akupunktura. Ani nevím, jestli mají barvy ve Spojeném království nějaký význam... Proč si nestrčíš do podprsenky dvě straky? Můžeš potom dělat: "Smůla, štěstí." Upřímně, když vidím straku, tak ji říkám: "Ahoj, strako, jak se má tvůj partner?" Musíš říct partner.

Nemůžeš říct manželka, nebo manžel. To by znamenalo, že mají heterosexuální vztah. Takže straka... Politická korektnost zešílela. Co myslíš, Davide? Je to dost těžký. Jak víš, Robe, jsem velmi nerozhodná. Počkat, jak víš, Robe? To zní, jako bych za tebou pořád chodil a ty jsi říkala: "Nemůžu se rozhodnout." Co myslíš?

Je to těžký... No tak, jsi kapitán. Chceš vidět vůdcovství? Sakra. Představ si, že by byl v tvým olympijským tréninkovým týmu: "Nevyhrávám." "Snaž se jet rychleji, já nevím..." Co tipuješ? Pravdu.

A ty? Lež, ale... Spíš tipuju lež, takže tipneme lež? Tipujete lež. Gabby Logan, je to lež, nebo pravda? Je to... pravda. Je to pravda. Když Gabby uvádí nový pořad, ráda nosí červené spodní prádlo. A když uvádím já, rád nosím své šťastné spodky.

Nosím je už 10 let a nedokážu se od nich odlepit. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravte ten vtip na konci. Nosím je už 10 let a nedokážu se od nich odlepit... :D
Inak super :)

41

Odpovědět

Tak pro toho moderátora to musela být věčnost, než mohl říct ten vtip na závěr

501

Odpovědět

Ne vic, nez 10 let. :D

250

Odpovědět

Připomíná mi jiné video.
Rob: ‘Can I *please* be allowed to read the autocue joke?’

http://bit.ly/2oMj73Q

50