Gok Wan a dva zubní kartáčkyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:3 018
Používá Gok Wan při čištění zubů dva zubní kartáčky? Kromě Goka je s Leem v týmu ještě Charles Dance. V Davidově týmu jsou pak Stephen Mangan a Isy Suttie.

Přepis titulků

Při čištění zubů používám dva zubní kartáčky. Jeden na vršek, druhý na spodek. - Davidův tým? - Já tomu věřím. Hele, když jsi říkal na spodek… Jak je od sebe poznáš? Podle barev. Jeden je růžový, druhý modrý. Růžový na vršek, modrý na spodek. Popiš nám to. Jsi v koupelně. Jasně, jsem v koupelně.

Osprchuju se, aplikuju hydratační přípravek na celé tělo. Tohle vše můžu potvrdit. A pak… Je to takový můj rituál. Když jsem byl mladší, šikanoval mě můj vzhled. Je potřeba říct, že tě nešikanoval tvůj vzhled, že? - Kvůli mému vzhledu. - To je rozdíl. Jinak by tě šikanoval koncept. Je to tak.

Díky, že jsi na to upozornil. Zase mě šikanujou, díky moc. Aspoň už chápeš, jak to tehdy začalo. Jak jsem říkal, šikanovali mě. A bylo to i kvůli mým velkým zubům a mému velkému úsměvu. - Takže jsem vždycky myslel na to… - Proč se koukáš na Stephena, Robe? Napadlo mě, jestli se nesetkali na podpůrné skupině. - Anonymní zubíci. - Nevím, o čem to mluvíš. - Co myslíte? - Podle mě je to určitě pravda. Říká to velice přesvědčivě, ale mně to prostě nepřijde pravdivé.

Říkám lež. Goku, byla to pravda, nebo lež? Byla to lež. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Není to nějak zbytečně moc sestříhaný? :)

10