Greg Davies vymyslel vlastní jazykWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:6 333

Greg Davies je v této epizodě kapitánem, protože Lee musel být bohužel na pohřbu svého bratra. David má u sebe Amandu Abbington a Philla Jupituse. Greg má Garetha Malonea a Richarda Osmana.

Přepis titulků

Jednou jsem vymyslel jazyk, abych mohl potají mluvit se sestrou. Dokonce jsem tento jazyk pojmenoval. Jak se jmenuje? Není to slovo, které bys kdy slyšel. Jmenuje se kušin. - Cože? - Kušin. - Podobně jako slovo kuše, ale kušin? - Ano. - A můžeš něco říct v kušinštině?

- Anošk. Co jsi to řekl? Tak se řekne „ano“ v kušinštině? Netvrdil jsem, že jde o sofistikovaný jazyk. Prostě náhodným slovům nakonec přidáváš „šk“. - Řekni větu. - Dobře. Zeptejšk sešk… Jášk jsemšk… Už to pochopitelně bylo dávno.

Velmišk si užívámšk… tutošk chvílišk ve Would I Liešk to You? Zníš jako kuchař ze Sezame, otevři se. Pokud je to tak snadné, tak co jsem říkal? Řekl jsi: „Dost si užívám tuto chvíli ve Would I Lie to You?“ Ne, řekl jsem, že si velice užívám tuto chvíli ve Would I Lie to You? Takže to vypadášk, že to není tak snadnéšk, jak si myslíšk. Jak jsi vymyslel ten název kušin?

Upřímně si to nepamatuji. Ale jmenoval se kušin a můžu říct, a také si nepamatuji proč, občas uprostřed věty nebo na konci se nahlas řeklo „kušón“! Kušin je o tom říct náhodně „šk“, když to jde, a občas kušón, uprostřed věty nebo na jejím konci? Víš, moji rodiče… Moji rodiče… nerozluštili kušin.

I když si myslíš, že je snadný, nerozluštili ho. Nevěděli, co jsi řekl, když jsi řekl: „Jášk chcišk jíšk nakoupitšk.“ Ptali se: „Co to sakra říkal?“ Počkej, Davide. Kušón! Davide, řekl toho hodně, spoustu detailů, ale je to pravda, nebo lež? Co tipuješ?

Věřila jsem, dokud neřekl „kušón“! - Potom… - Užívá si kušón až moc. Ale mohl by si to užívat, protože jeho sestra se dívá a užívá si, že se tu propírá jejich tajný jazyk. Nebude jí to vadit. Bude naprostošk nadšenášk. A to, moji přátelé, je zatím největší kušón ze všech. Není to nemožné, ale nepravděpodobné.

Co tipuješ? Pravdu, nebo lež? - Lež. - Tipujeme lež. Tipujete lež, dobře. Gregu, pravda, nebo lež? Říkalšk jsemšk… pravdušk. - Kušón! - Kušón! Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

beztak... jak si tohohle chlapa představuju, když tenhle jazyk vymyslel, tak to bylo založeno na...

A slang term for a womans vagina.

Coochie is a nice sounding word used when being frisky with your girlfriend.

It sounds better to say,"I want to play with your coochie" than to say "I want your cunt"
She told me I could have some coochie if I bought her dinner.

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=coochie

72

Odpovědět

Prečo tu nie je Lee ? :O

410

Odpovědět

Ty neumíš číst?

291

Odpovědět

Přeložit cushion jako kuše pro tu podobnost :D

11