Gregg Wallace žehlí chlebaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:6 640

Je v týmu Davida s Nigelem Haversem. U Leeho je Charlie Brooker a Nina Wadia.

Poznámky:
Trouba AGA je u nás poměrně neznámý typ litinové trouby.
Topiary je technika zastřihování živých keřů. Pot-pourri je nádoba plná vonných rostlin, která má za cíl provonět byt.

Přepis titulků

Toast si vždy připravuji tak, že vyžehlím chleba. Chutná pak líp. Co si myslíš, Lee? Dáváš na něj máslo před žehlením? Ne. To by totiž bylo dementní. Ne, to by pochopitelně bylo šílený, protože bys mohl seškvařit to máslo. Měl bys na toastu přepuštěné máslo, což by bylo k ničemu.

Je dobrý. Používáš stejnou žehličku hned potom i na oblečení? Můžeš použít jakékoliv horké, rovné, kovové nářadí na ohřátí chleba. Nemusíš žehličku. Často dávám tričko do topinkovače. Jaké jiné horké, rovné, kovové nářadí máš? Můžeš nahřát špachtli. Špachtli?

To musí trvat, než uděláš toast. Ne plastovou. Znám základy, Greggu. Můžeš vzít obracečku a pak… Proč?! Takové rady dáváš v MasterChefovi? „Nikdy neohřívej plastovou špachtli.“ Na čem ten chleba je? Nezáleží, na čem je.

Běžně na desce. Když žehličku zapneš, tak na to určitě přitlačíš, že? Jde o to to uhladit a zploštit. Aniž bys na to sahal zpocenými dlaněmi. Chleba už je rovný, ne? Jasně, že to není pohoří. Chleba není nutně pěkně rovný. Když ho tak ukrojíš, tak jo, ale bochník není rovný. A co z toho děláš?

Topiary? Chci říct, že nemůžeš říct: „Chleba je rovný.“ „Teď z toho udělám asi andulku.“ Papír je rovný. Chleba není nutně rovný. Chleba je rovný, jen když ho tak ukrojíš a pak ho vyžehlíš. Jako rozumný člověk. Pokud tě na něco dnes upozorním, Lee, a věřím, že to udělám, tak to bude tvé vyslovení slova topiary. Všiml si někdo, jak to řekl? Jako topiarý. Bylo to jako skvělá kombinace stříhání živého plotu a malé misky, kterou máš plnou věcí, které hezky voní.

Říkám topiarý, jak to říkáš ty? No, je to topiary, ne topiarý. Tak moment. Vraťme se k tomu, že tady je muž, který si žehlí chleba, a ty mě tady opravuješ, že říkám topiary trochu jako pot-pourri? Kam sakra zmizel David? Myslel jsem, že je tak nóbl, až z mého vyslovování omdlel.

Shodil jsem láhev s vodou na něco, co mohu popsat jako změť drátů. Vypadalo to, že se trochu nudí. Jo, zrovna jsi zkoušel učit Leeho mluvit. Tak to bychom tu mohli být celou noc. Když žehlíš chleba, bude dobře opečený? Nebude jen velmi rozmočený a horký? Můžeš dát máslo na tu část, odkud jde pára. Můžeš mít jeden s máslem a jeden s džemem.

Ne, ale když tam dáš džem, tak budeš mít stejný problém jako u plněných taštiček. To je, když to vyteče a zapomeneš to zchladit. A plněné taštičky je něco, co mají obyčejní lidi k snídani. Než to zmíní všichni. Já jsem celkem obyčejný člověk, ale nevím, co jsou plněné taštičky. Ty si žehlíš chleba. Nepoužívám vždycky žehličku. Co občas používáš?

Říkal jsem ti to. Horké kovové nářadí. Třeba špachtli. Ano, nebo obracečku. Jak ohříváš obracečku? Dáš ji nad plamen. Teď mi došlo, že to je trochu jako ohřívání v troubě AGA. Má to horký povrch. To je nóbl.

Je to nóbl, teď mi to došlo. Viděl jsi troubu AGA? Jo, viděl jsem troubu AGA. Myslel jsem, že víš, že jsem se vloupal do hodně hezkých domů. Co tipuješ, Lee? Pravda, nebo lež? Obracečka? Abys ohřál chleba na obracečce, tak by to muselo mít teplotu jak láva.

Nerad vám to kazím, ale říkal žehličku. Ne, ne, ne, říkal taky, že i obracečku. No, to jste si jen říkali v soukromí. Tvrdil žehličku. Co jsi? Jeho právník? Tady a teď? Ano. No tak, tipujte. Dobře, co myslíš?

Nevěřím tomu kvůli té obracečce. Nino? Nevěřím, že by ráno ztrácel 20 minut žehlením chleba. 20 minut? Jak velký chleba máš? Tipujeme lež? Dobře, tipujeme lež. Tipujete lež, dobře. Greggu Wallaci, byla to pravda, nebo lež? Je to lež.

Byla to lež. Myslím, že jsem to zahrál dobře.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

chodte tam odkial ste prisli, cestu najdete podla svojho oderu

02

Odpovědět

Malý šotek v popisku "je nádoba plný"... nádoba => plná ...

00

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

00