Henning Wehn a velikonoční cibuleWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:5 759
Hledal Henning Wehn o Velikonocích na zahradě místo čokoládového vajíčka cibuli? Lee má dále v týmu Stacey Dooley, David pak Alex Jones a Rachel Paris.

Přepis titulků

Rodiče mi zakazovali čokoládu, takže o Velikonocích jsem na zahradě hledal velikonoční cibuli. - Velikonoční cibuli. - Ano. - Davide, kde začneš? - To byly časy. - Proč ti zakazovali čokoládu? - Není pro tebe dobrá. Proč jsi tu cibuli hledal? Proč jsi neřekl: „Cibule?

Na to vám kašlu. To není žádná odměna.“ Když jsi dítě, tak prostě děláš, co ti řeknou. Takže jsi hledal cibuli, a když jsi ji našel, co jsi řekl? Řekl jsem: - „Da ist die zwiebel.“ - Co? To je německy. „Tady je ta cibule.“ Co se dělo pak? Pak jsem ji zvedl nad hlavu. A…

Jako trofej pro mistry světa? Kdy přesně se to hledání velikonoční cibule konalo? - O Velikonoční neděli. - V neděli ráno… Jsem byl na zahradě. Byl jsi tam dřív, než vstali tví rodiče. Henningu, máš s rodiči dobré vztahy? Ano, skvělé. - Jsou milí?

- Ano. Můj otec už je teda mrtvý, ale byl to veselý chlapík a moje matka je v klidu. Ještě žes nemluvil na pohřbu. Když jsi tu cibuli našel, zakousl ses do ní? - Jo, kousek jsem měl. - Syrový? - Jo. Máš radost, zvedneš tu cibuli nad hlavu a pak si kousek ukousneš. Jo. Mám pocit, že jsi větší fanda cibule než my. Hodně pro mě znamená, protože každou Velikonoční neděli jsem na zahradě hledal velikonoční cibuli.

Co myslíš, Rachel? Tak trochu jsem mu věřila, než řekl, že si kousek ukousl. - Jsou tvrdé, že? Jako tenisový míček. - Jo. Mně ukousnout cibuli nedělá problém, protože mi zakazovali čokoládu. - Proto mám dobré zuby. - Jo. To je fakt.

Co tvoje matka a tvůj otec, když ještě žil, přidali se k tobě? Otec si taky občas kousek dal. Zvedl jsi tu cibuli nad hlavu a oni řekli: „Výborně, Henningu. Podívej, co se Henningovi povedlo.“ A pak: „Zvedl tu cibuli nad hlavu! Rychle! Dones foťák!“ Jedli tvoji rodiče tu cibuli taky?

Rodiče… Jen na tu cibuli pomyslím, tečou mi slzy. - Co myslíte? Je to pravda? - Co myslíš? I když ho teď ta vzpomínka rozbrečela, nemyslím… - Krokodýlí slzy. - Dojímá ho to, co? - Co myslíš ty, Alex? - Doufám, že je to pravda, ale je to lež. - Tipujeme lež. - Tipujete lež. Henningu, nosil ti velikonoční zajíček cibuli?

Bohužel je to lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skvělý díl, ale myslím, že už to tu máte :-)

13