Jack Dee a příhoda při stavbě nového domuWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:9 030

Jack Dee o jeho trapné situaci v dobách stavby jeho nového domu.

Přepis titulků

Jack je na řadě. Musel jsem pohrozit mému stavbaři, když jsem jednou přišel dřív domů a přistihl ho, jak se ve vaně láduje koblihami. Tým Leeho. Jak jsi mu pohrozil? Řekl jsem mu: "Co to má být? Co to děláš?" Byly to ty s džemem uprostřed, nebo ty kruhové? Koblihy, nebo vana?

Koblihy. Známá značka Krispy Kreme. Eixstují i jiné značky, ale jedl tyhle. Co řekl, když ses ho zeptal, co to dělá? Řekl: "Omlouvám se, nevěděl jsem, že přijdeš tak brzo." Nebylo to tak závažný. Vana nebyla naplněná vodou, nebyla ještě ani nainstalovaná, ale ležel v ní a dával si přestávku s mými koblihami.

Nabídl jsi mu sušenky nebo koblihy před tím, než jsi odešel? Rozhodně ne. Protože jsem chtěl, aby nainstaloval vanu. Ležel na hromadě cukrovinek a nechtělo se mu pracovat, tak si posloužil. Naštvalo mě, že šel do kuchyně a posloužil si... - Jsou tvoje... - Ne, byly moje. Kolik tam bylo koblih?

Koupili jsme jich 36, protože... Počkat, počkat. Co jsi dělal s 36 koblihama? Očekávali jsme návštěvy, protože to byl nový dům. Jsem zvědavý, ale tys měl oslavu nového domu před tím, než byla hotová koupelna? Co kdybys měl ucpané trubky? Tuhle otázku neslyší Jack poprvé. Toaleta byla hotová.

Teda jedna hotová ještě nebyla. Víc mě zaráží odvaha vzít si celou krabici do koupelny než to, že byl ve vaně. Je mi jedno, kde seděl. Souhlasím. Bylo by ti jedno, kdyby si stavbař v tvém domě sednul do prázdné vany? Štvalo by mě to až po tom, co by ji nainstaloval. Takže dokud není tvá vana nainstalovaná, tak ti nevadí, že v ní někdo sedí? Ať si tam klidně močí. Je prázdná, není nainstalovaná. Jen chci říct, že pokud se vloupáte do mého domu, dělal jsem si legraci.

Nemočte mi do vany. Musím říct, že souhlasím s Leem. Nenainstalovaná vana je stále stavbařovou provincií. Jakmile ji nainstalujou, není jejich, je tvoje. Můžeš se v ní v klidu koupat. Koho je předtím? To se neví. Takže si do nenainstalované vany může sednout kdokoliv? To jsem neřekl. Kvalifikovaný stavbař/koblihožrout.

Zajímá mě, jestli stejně proběhla ta oslava? Všichni přišli. Nevěděli, že se to stalo. Byla to událost pro kolegy ze šoubyznysu? Nepamatuju si, že bys mě zval. Ty děláš v šoubyzu, Lee? Dobře, dobře. No tak, Jacku, tohle není nutný. Co myslíš, Lee?

Nevím. Co myslíš, Romeshi? Tvůj nápad servírovat na oslavě koblihy považuji za nepřijatelný. Přesně tak. A pokud se ukážu na oslavě, kde očekávám koblihy, a řeknou mi: "Koblihy nejsou." Víš, co bych řekl? "Můžu si u vás aspoň dát teplou koupel?" A ani to mi nemůžeš nabídnout. - Myslím, že lež. - Gaby? - Musí to být lež.

- Oba říkají lež, držím s týmem a říkám lež. Říkáte lež. Jacku, pravda, nebo lež? Je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nezvážil by někdo z autorů vč vydávat více dílů zaráz? Mě se to libí :-)
Děkuji a chválím všechny.

151

Odpovědět

to je p******a.. jako vzdy.

328

Odpovědět

Účinkující zná to nepravdivé tvrzení před tím, než ho přečte ostatním?

83

Odpovědět

Nezná, musí improvizovat :)

210

Odpovědět

+tatok👌

31

Odpovědět

Mám pocit, že pokud by se uděla průzkum v Česé republice, tak by se někomu tahle příhoda v menších obměnách (ne koblihy ale třeba pivo) mohla klidně stát.

350

Odpovědět

No režie někde musela hledat inspiraci pro tyhle lži, tak třeba projížděli republikou :D

52

Odpovědět

Tak, že si dáchne stavbař ve vaně, která je nenainstalovaná je celkem běžná věc. Znám lidi, co i spí ve vlastní vaně, i když mají postel.
A že to byly jeho koblihy si tam přidal sám, mohl říct, že to byly jeho koblihy. A co si dělá stavbař na svym písečku je vážně jeho věc, jestli není placenej od hodiny. :)

00