Jak Miles Jupp šetří čas při snídání cereálií?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:6 426

V šesté vánoční scénce bude Miles Jupp mluvit o tom, jak a proč se ráno snaží ušetřit čas, když jí cereálie.

U Davida je Miranda Hart a Stephen Mangan. U Leeho Barry Cryer.

Přepis titulků

Každé ráno jím cereálie, ale abych ušetřil čas a nemusel nic mýt, tak naliji mléko přímo do jejich obalu. Tým Davida. Jedná se o cereálie v malém balení? Přesně tak. Často ráno pospícháš? Proč potřebuješ ušetřit čas? Nerad myju nádobí, je to takový životní postoj. Koupil jsem myčku, ale má manželka je nemá ráda.

Takže trvá na tom, abych všechno myl ručně. Co se paní Juppové nelíbí na myčkách? Ten hluk a... Jsou tak hlasité, že? Jak sbíječka uprostřed kuchyně. Pokud máš problémy s některými názory mé ženy, tak si to musíš vyřídit s ní, Robe. Nelíbí se jí tenhle vzestup strojů. Myslí si, že myčky jsou jen krůček od toho, že roboti ovládnou svět?

Jo, roboti ovládnou svět, to přesně řekla. Co si myslí o vysavačích? Takhle vysavače nepracují. Milesi, jaké cereálie máš v těch krabičkách? To je test, že? Jsou tam Frosties, Rice Krispies, Corn Flakes, Crunchy Nut Corn Flakes, Coco Pops... Zbývají tři.

Které jsou tvé oblíbené? Pokud nevíš ten poslední, tak ti řeknu, že máš dobré číro. To mi připomíná Hula Hoops, které jsou... Ne, Cheerios. A ve skutečnosti se střídají, takže některé budou prohozené. Nebudeš mít vždy osm separátně... - Můžeš nám to celé předvést? - Ano. - Rozhodně. - Máš tam malou krabici Coco Pops. Rozepnu to a pomalu rozevřu.

Vytáhneš malé spoďáry. To už bylo moc, Davide. Naliju mléko dovnitř, sním cereálie a zbytek mléka vypiju. Mezitím jeho manželka sedí v rohu a pláče. Nestává se ti, že něco vyliješ? No, když něco vyliju, tak použiju nějaký materiál, například ubrousek, abych to uklidil, a potom... Nevytéká to z toho?

Nevadilo by něco tak lepkavého někomu tak čistotnému, jako jsi ty? - Ne. - To je, jak když C-3PO mluví s R2-D2. Nemám při snídani problémy s prosakováním. No, když jste chvilku ženatí, tak tyto věci se začnou dít méně často. Co tipujete? Pravdu, nebo lež? No, je jasné, že Miles je... Milesova žena je amiška. A on nepřijímá její náboženskou víru.

A to je dost smutné. Co tipuješ, Stephene? Myslím, že se přímo koupe a topí ve lži. Co tipuješ, Mirando? Protože to je tak směšné, tak se naopak přikláním k pravdě. Tipuješ pravdu? - Jo, proč ne. - Ty lež? - Já lež. - Já taky. Tipuje lež, dobře.

Milesi, říkal jsi pravdu, nebo lež? Říkal jsem... lež. Jo, byla to lež. Miles nelije mléko přímo do obalu od cereálií, aby ušetřil čas.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já šetřím čas během čištění zubů. Ale není dobrý nápad to zmiňovat na prvním rande. :)

10

Odpovědět

Tolik dílů WILTY, opravdové Vánoce :)

180

Odpovědět

fakt super porad toto...

30