Jak se umývá Kelly Hoppenová?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:11 885

I ženy ve WILTY mají na videacesky úspěch. Proto je tu dnes další – Kelly Hoppen. A poví nám, jak se meje.

Přepis titulků

Začínáš, Kelly. Dobře. Raději než flanelem nebo houbou se umývám pomerančem. Co si myslí tým Davida? Jak... jak... Jak ten pomeranč používáš? No, víš, citrusové ovoce je...

Instinkt mi říká, že ti Carol nevěří. Buď, anebo je... Hele, citrusové ovoce je dobře známo tím, že je prospěšné pro tvou kůži. Takže když rozřízneš pomeranč napůl a použiješ ho na svůj obličej, tak se citrus dostane do tvých pórů. Používáš takhle obě půlky? Přesně. Šetří to čas, že jo?

Jo. Potom to smeješ vodou, použiješ pouze ruce a pak je nejlepší otočit pomeranč a třít si ho o kůži. Řeknu ti, tohle je noční můra severských chlapů. Mytí a ovoce. Třeba mně je už 73... a upřímně je to úžasný, krásně pak voníš. Můžu přijít a přičuchnout si?

Stará velšská balící fráze? Měl bych to cejtit, že jo? Měl bych to cejtit. Nejlepším důkazem je, že než to začala dělat, měla čeré vlasy. Necejtil jsem žádnej pomeranč. - Necítil? - Ne? Dnes jsi mi říkal, že máš silnou rýmu. Mám silnou rýmu.

Tak proto. Nevěděl jsem, že máš ucpaný nos. Zkusím to já. Pomeranč. Existuje spousta exfoliačních krémů, které v sobě mají pomeranč nebo citrus. Žádný z nich ale není skutečný pomeranč. Viděl jsem šampony s kokosem, ale nikdy jsem si neumyl vlasy skutečným kokosem. To by bylo exfoliační, že jo?

Vnitřek kokosu. Naprosto. Mohl bys i začít krvácet. Říkám si, že tím akorát získáš pomerančovou šťávu na obličeji. Ale řekl bych, že když si obličej zašpiním pomerančovou šťávou, tak bych potřeboval něco jako mýdlo, abych pořádně umyl pomerančovou šťávu, jinak bych po světě chodil v podstatě s limonádou na obličeji. Dobře. Připomíná ti to něco, Carol? Ne.

Vím, že jsou tu věci které... voní po citrusu a takových věcech, ale nikdy jsem neslyšela o pomerančích. Carol, zásadní je, že vlhká pomerančová kůra není exfoliátor. Ne, není. Budu žít a zemřu s tímto prohlášením. Víš, dělá to to, že se to dostane... - Ne, nedostane. - Ale dostane. Takže si myslíme, že to je lež? Jo, rozhodně.

Dobře, říkáte lež. Kelly Hoppen, říkala jsi pravdu, nebo lež? Je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jedna lepší hláška za druhou. Jestli to nemají secvičený, tak jsou to fakt parádně zkušení improvizační mistři. :-)

30

Odpovědět

Ne že bych jí to věřil, ale teoreticky by to pravda být mohla. :D Pomeranč je celkem drsný, ale ne moc, aby sebou vzal zbytky kůže a kyseliny v pomerančích nejsou dost silné na to, aby poškodily pleť, ale mohly by ji vyčistit. Jen v praxi si říkám, že je to nepraktické. :D
Ale toho cukru/limonády bych se nebál, v pohodě by to stačilo umýt vodou. Je tolik sajrajtů, které se plácají na pleť a je tam napsané, že se to nemá umývat, ale jen vetřít a v životě jsem to nepochopil. Bílej krém, je to na té pokožce cítit a prý "neumývat" :)

190

Odpovědět

Taky jsem si říkal, že by to mohla být pravda. Když teď jede třeba kávový peeling nebo si některé celebrity údajně potírají zuby jahodama, tohle nezní tak nereálně. :)

00

Odpovědět

Beztak řekla, že je to lež, aby se necítila trapně. :D

602

Odpovědět

Má tam jen 1 tlačítko ;)

160

Odpovědět

+XYAsi si v tomto pořadu myslí, že jejich hosti nejsou dost zodpovědní na dvě.

10