Jak si Jon Richardson ulevuje od stresu?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:5 553

Jon Richardson má zvláštní způsob úlevy od stresu. Je v týmu Davida se Sarah Millican. U Leeho je David Harewood a Bob Mortimer.

Poznámka: Jeremy Kyle je moderátor televizního pořadu, ve kterém se hosté snažili vyřešit své životní problém.

Přepis titulků

Když jsem ve stresu, tak si často dám koupel bez vody. Koupel bez vody. Lee a jeho tým. Svlékneš se? Ne. Jen sedíš ve vaně? No, ležím ve vaně. Pochopitelně.

Chceš být celý ponořený, že? Představuješ si vodu v té vaně, nebo tvé vědomí přijímá, že tam není? Ne, vím, že tam není. Nejsem idiot. Vím, že tam není. Máš tam kačenku? Jak dlouho tam býváš? To záleží, jak moc jsem vystresovaný. Když jsem hodně vystresovaný, tak jsem tam hodně dlouho. Když jsem trochu vystresovaný, tak tam vlezu a zase vylezu.

Jaké to má výhody? Nevím, jak by tě to mělo uklidnit od stresu. No, koupel uklidňuje od stresu, ne? Ale je to otrava. Napustit vodu, svléct se, potom jste mokří, takže nemůžete jít ven, tak se nejdřív usušíte a až pak se znova obléknete. Když se této ztráty času zbavíte, tak si bez těch zbytečností užijete vanu. Jsi ze severu, vsadím se, že si představuješ i pyžamo. Říkáš to, jak kdybys nebyl ze severu. Nejsem.

Konvertoval jsem. Řekl jsi to svému přízvuku? Jsi vždy sám? Saro, myslíš v životě, nebo ve vaně? To, na co chce odpovědět. Vždy bys měl být ve vaně sám, na tom se myslím shodneme. Jone, děláš nějaké věci související s koupelí, když jsi ve vaně, nebo jen zavřeš oči a ležíš tam?

Někdy přes sebe hodím župan nebo velký ručník. Přes oblečení? Přese mě. Já budu ve vaně. Dobře. Najednou je to o trochu děsivější. Uklidňuje to od stresu, ne? Nesedím jen ve vaně a… Jsem nekuřák. Můžeš si představovat cigaretu, když si představuješ koupel. Co si myslíš, Lee?

Zní to jako pravda? Co tipujeme, Davide? Přijde mi to jako naprostý nesmysl. Dávat si věci přes hlavu, to na stresu naopak přidá a neubere. Přikláním se ke lži. Přikláníš se ke lži? Běž se přiklonit k jeho vaně oblečený. Když nad tím teď přemýšlím, tak prdění nebude taková sranda v prázdné vaně, ne? - Takže tipujeme lež?

- Lež. Můj tým tipuje lež, tak tipujeme lež. Všichni tipujete lež, dobře. Jone Richardsone, říkal jsi pravdu, nebo lež? Byla to… bohužel… pravda. Ne, ne, ne. Ukončeme tento pořad tady.

Rychle si promluvíme s Jonem, přivedeme Jeremy Kyla a ukončíme to tak. Ano, je to pravda, když je Jon ve stresu, tak si dá koupel bez vody.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Né, jen 3m. Ale i tak dobrá práce :(

01

Odpovědět

Já jsem nikdy tenhle pořad neviděl celý, tak bych se chtěl zeptat, jestli to tam někdy rozeberou hlouběji? Když se něco plácne a je to pak LIE, tak je jasné, že není potřeba se tím zabývat. Ale třeba v tomhle případě, když se ukázalo, že to je TRUE, by to ještě za trochu rozebírání (resp. za trochu obšírnějšího vysvětlení ze strany aktéra) stálo.

60

Odpovědět

Prakticky vůbec, nebo jen v malém náznaku, třeba když o tom ještě někdo udělá vtip. Ale obecně se dá říci, že jakmile se odhalí pravda/lež, tak už to nechají být. Ovšem teď mluvím hlavně o verzi, která jde do vysílání, která je hodně sestříhaná. I na této tříminutové otázce je vidět práce střihače. Reálně každou situaci rozebírají déle, ale do vysílání jde jen pokud možná konzistentní a zábavný sestřih.

Jen občas pak zveřejní nějaké vystřižené scény. Ne že bych v nich rozebírali okolnosti těch pravd, to jsem neviděl, ale člověk si aspoň uvědomí, jak to vlastně doopravdy vypadá při natáčení (někdy i vtipněji než v sestřihu). Třeba zde: Funniest Ever Outtake! | Would I Lie to You

70