Jaké je celé jméno Chrise Kamary?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:9 843

Dnešním hostem je Chris Kamara, který Tvrdí, že se jmenuje Christmas (Vánoce). Přeji vám příjemné letní prázdniny.

Přepis titulků

Chrisi, jsi na řadě. Celé mé jméno je Christmas Kamara. Vánoce Kamara? Davidův tým. Proč? Protože jsem se narodil o Vánocích. Ježíš se narodil o Vánocích, a taky se nejmenuje Christmas. Pojmenovali tě Christmas, protože ses narodil o Vánocích?

- To je... - Ano. Bylo to tak, že mě máma tou dobou čekala... Zatím to souhlasí. Můj táta se chystal říct mému bratrovi: "Veselé Vánoce," když jsem se zrovna narodil. Moje máma... Čekali tě, že jo? Takže tvůj táta říkal: "Dobře, jsme uprostřed porodu, je čas popřát ostatním členům rodiny."

Začal. "Veselé..." A pak... Pak jsem se najednou narodil a moje máma si myslela, že když už to "christmas" slyšela, tak... Takové nepsané pravidlo, že jo? První věc, kterou otec řekne, když se narodí dítě, bude jeho jméno. Můj bratr se narodil v Den sv. Jiřího. To je 23. dubna, že ano? - A...

- Jmenuje se Červený Kříž. Jmenuje se Jiří. A pak je tu tvá sestra Lívancové Úterý. Máš prostředí jméno, Christmasi? Ano, mám. Jaký? Můj otec byl námořník, takže se plánovalo Christmas Kapitán Cook Kamara, ale rozhodli se mě pojmenovat Christmas Kolumbus Kamara.

Proč Kolumbus? Protože můj otec býval námořník. Byl ve španělském námořnictvu koncem 15. století? - Byl jeho hrdinou, když byl malý. - Dobře. Dobře. Tak co myslíš, Davide? Já... Co myslíš, Tome? - Pořád nad tím přemýšlím. - Richarde? Já čekám na Tomovo rozhodnutí.

Davide, co ty? Nevěřím tomu. Já taky ne. Myslím, že by bylo pěkný, kdyby ve vánoční epizodě byl někdo, kdo se jmenuje Christmas, ale... A nemuseli bychom zvát Noela Edmondse. Nemyslím si... Nemyslím, že lidi... Prostě nevěřím, že Vánoce jsou jméno. Dobře.

Takže říkáte, že to je lež? Dobře... Christmasi. Pravda, nebo lež? Je to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ježíš se pravděpodobně vůbec nenarodil v den dnešních Vánoc =)

52

Odpovědět

V tom máš pravdu. Jako každý jiný křesťanský svátek je misionářskou snahou o zakrytí původních pohanských svátků v Evropě.

Ale neměl úplně pravdu hlavně v té věci, že se Ježíš nejmenuje Christmas. Je to obráceně, Vánoce se jmenují podle něho Christ's mass... :)
A věřím taky tomu, že je spousta lidí s tímto jménem, v USA podle mě absolutně běžné jméno.

10

Odpovědět

Příjemný, mírný humor :)

52

Odpovědět

Když vidím někde Kamaru, tak si vždycky vzpomenu na tohle https://www.youtube.com/watch?v=jA8f0tAD3vA

191

Odpovědět

Pobavilo! Moc! Díky! :-)

93