Jason Watkins se prochází po rukouWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:5 199
Prochází se Jason Watkins pravidelně po rukou? A co Lee, umí to taky? V Davidově týmu je kromě Jasona ještě Adam Woodyatt, Leemu pomáhají hádat Phil Wang a Maggie Aderin-Pocock.

Přepis titulků

Jednou týdně se procházím po rukou. Leeho tým. Jasně. Proč? Protože to umím odjakživa. - Jak daleko se dostaneš? - Těžko říct. Jednou jsem zvládl… asi 55 metrů. Kolik metrů tak zvládneš v průměru? To nedělám pokaždé.

Obvykle se jen procházím po pokoji. Nemyslím to teď nějak špatně, ale nevypadáš jako sportovec. To je od tebe milé. Opravdu velmi milé. - Jak vypadá sportovec? - Ne jako ty. Nikdo z vás nevypadá jako sportovec. Takže umíš chodit po rukou. Děláš to i veřejně, nebo jen v soukromí? Dělám to… Udělal jsem to na svojí svatbě. Šels tak k oltáři? Bylo to pak na hostině.

Přešel jsem po rukou k pódiu. Syn mi dal mezi prsty růži a já jsem ji donesl manželce. Milá historka. Tak co si o tom myslíte? Sice jsem to na kartě neměl já, ale chodit po rukou bych pod tlakem zmákl. Nezmákl. Je tu zdravotník? - Jdeme na to. - Nezvládneš to. - Jestli jsi to nikdy nedělal…

- Bude to poprvý. Pak se ti to nemůže povést. - Ne. - Počkej. - Tohle nestačí. Ještě… Nech si to! - Ne! - No dobře, je to těžší, než to vypadá. Tak co tipuješ ve světle svého ubohého pokusu? Díky Leemu jsem teď schopen tomu uvěřit. Podle mě je to pravda. - Protože Lee udělal tamto?

- Přesně tak. Myslíš si, že Leemu chyběl jen kousek? Překvapil jsem vás. V jednu chvíli jste si mysleli, že to dám. Žádná taková chvíle fakt nebyla. V jednu chvíli jsem si myslel, že tamten pán přijde o zuby. - Co tipneme, Maggie? - Za mě pravda. - Tipujeme pravdu, ale chceme ukázku. - Dobře. - Jasone. - Ano? Jednou týdně se procházíš po rukou.

Pravda, nebo lež? Je to… pravda. A teď se samozřejmě můžeme těšit na ukázku. - Kde to předvedeš? - Tady. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Vidím, žes u mě okopčil techniku.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak na konci jsem vyvalil oči.

200

Odpovědět

Je to zábavné, ale tenhle díl tu už byl :-).

217

Odpovědět

Jsi si jistý? Máš odkaz? Máme interní seznam již publikovaných videí z kanálu WILTY a kontroloval jsem to v adminu v seznamu publikovaných videí a nikde jsem to nenašel.

161

Odpovědět

+XardassTak samozřejmě mohl jsem se splést. Asi jsem viděl originál, když vyšel :)

45

Odpovědět

+DovaraJe to zvláštní, videa od WILTY u vás sleduji celkem pravidelně a taky bych řekl že se tu tento díl už jednou objevil. Asi chyba v Matrixu :D

00