Je Delicious druhé jméno Reginalda D. Huntera?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:6 758

Nedoceněný komik Reginald D. Hunter přebere srandu i za Leeho a Davida. Je u Leeho s Kenem Livingstone. U Davida je Stephen Mangan a Fern Britton.

Poznámky:
Zmiňovaná jména odpovídají českému delikátní (Delicious) a lahodný (Scrumptious)
French Golden – jiný název pro odrůdu jablek Golden Delicious

Přepis titulků

Mé druhé jméno je Delicious. A proč? Bylo to na konci šedesátých let, narodil jsem se v roce 1969. Spousta černochů mého věku dostala jména jako Reginald, Winston nebo Delicious. Protože v té době začala v Americe pozitivní diskriminace, černošky tak viděly příležitost, jak by děti mohly získat více prací. Takže jim daly jména, díky kterým by byly rozeznatelné a zároveň respektované potenciálním zaměstnavatelem.

Delicious je respektovaný? No, musíš pochopit, že v černošské komunitě je to trochu jiné než ve vašem bílém světě. Takže jméno jako Delicious má v ghettu obrovský respekt. Nejspíš neposloucháš moc rap, že jo, Fern? Existuje MC Delicious, Big Papa Delicious. French Golden. Odkud pochází Reginald? Reginald je německé jméno, znamená ohromná, nebo moudrá síla.

Delicious znamená velmi chutný. Jak se jmenoval tvůj otec? Jmenoval se Homer. A jaké bylo jeho druhé jméno? Neměl druhé jméno, vyrůstal v třicátých a čtyřicátých letech, těžké časy pro černochy, nemohl si dovolit druhé jméno. - Máš bratry a sestry? - Mám. A jak se jmenují?

Brenda, Kathy, Oliver, Scrumptious. Nemyslím si, že by si lidi mysleli, že říkat ti Delicious by ti pomohlo sehnat práci. Krom jídla. - Tipneme lež? - Ano. Budeme se cítit hloupě, když to bude pravda. Tipujete lež, dobře. Regi, je to pravda, nebo lež? Je to…

lež. Jaké je tvé druhé jméno na D? Jaké je mé druhé jméno na D? Do toho ti nic není. Regiho druhé jméno na D není Delicious. Jednou jsem potkal osobu jménem Delicious, ale nevím, jestli to bylo její skutečné jméno nebo jestli ta druhá holka byla její sestra. Nebo jestli některá z nich byla kvalifikovanou zdravotní sestrou.

Ale pokud tohle sleduješ, Delicious, můžeš mi prosím vrátit peněženku?

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prý to byly těžké časy a táta si nemohl dovolit druhé jméno :D

150

Odpovědět

Hrozně se mi líbilo, jak s naprosto vážnou tváří vyprávěl ty největší ptákoviny.

510

Odpovědět

"Delicious means very tasty."

Tak tady jsem dostal záchvat smíchu :D

370

Odpovědět

Jééé fakt jsem se modlil, aby to byla pravda :-D

110

Odpovědět

Darnell.

60

Odpovědět

Česky Jílek, nebo Matonoha ....

00