Je Gordon prog rocker, prodavač ve zverimexu, nebo nahý model?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:5 403

Tajemný host na straně Davidova týmu s Fern Britton a Stephenem Manganem. U Leeho je Reginald D. Hunter a Ken Livingstone.

Poznámky:
Prog rock je jiný název pro progresivní rock, což je hudební styl vycházející z psychedelického rocku.
Zmiňované názvy by v případě alba odpovídaly českému Čarodějův sen (The Wizard's Dream) a u písní Drak (The Dragon), Odlesky Smrtky (Reflections of the Reaper) a Blázen u ohně (Fool by the Fire).
David při objasňování příjemce křečka na závěr uvedl, že jde o syna Božího (God's son), což je v angličtině velmi podobné výrazu pro kmotřence (godson).

Přepis titulků

Naše další kolo se jmenuje tajemný host. Přivedeme člověka, který se zná s jedním naším účastníkem. Anebo to bude ještě větší ostuda, když za Leem přijde sociálka kvůli dětem. Dnes bude každý z týmu Davida tvrdit, že se s ním zná, a na Leeho týmu bude zjistit, kdo říká pravdu. Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Gordona. Stephene, odkud znáš Gordona? Tohle je Gordon, byli jsme spolu v prog rockové skupině zvané Aragon a nahráli jsme album The Wizard's Dream.

Davide, možná bys nám chtěl říct, odkud ho znáš? Tohle je Gordon, pracuje poblíž ve zverimexu. Nedávno mi prodal křečka, který další den zemřel. A nakonec Fern, řekni nám, odkud znáš Gordona. Tohle je Gordon, bývá modelem v hodinách figurální kresby, kreslila jsem ho třikrát nahatého. Tady to máme, je to celkem jasné, bývalý prog rocker, prodejce slabých zvířat, nebo nahý model?

Kde chce tým Leeho začít? Na co křeček zemřel? Na co zemřel? Ve skutečnosti nevím. Myslím, že všichni víme, Davide. Nevzal jsi ho zpátky a nechtěl jsi vrátit peníze, ani ses nezeptal, proč zemřel? Právě jsi do pořadu přivedl člověka, který ti prodal mrtvého křečka?

To je spravedlnost. Pro koho ten křeček byl? Byl pro kmotřence mého kámoše. Ne, raději pro mého kmotřence, který je synem mého kámoše. Jste si blízcí? Bylo to pro kmotřence. Na narozeniny jsem mu koupil křečka, on další ráno přišel a křeček už nebyl naživu.

Dobře, Stephene. Ahoj. Připomeneš nám název skupiny? Aragon. Dobře a album? The Wizard's Dream. Můžeš nám vyjmenovat některé písně? - Ano.

- Měním otázku, vyjmenuj je všechny. Bez přestávky pro nádech. The Dragon, ten byl dlouhý 15 minut. Reflections of the Reaper. Fool by the Fire. Tohle byla třetí píseň ze čtyř. - Čtyři písně na albu? - Jedna měla 15 minut. - Kdy to bylo? - Začátek devadesátých let, 1986. Kolik bylo ve skupině členů?

Čtyři, začalo… - Můžeš ostatní vyjmenovat? - Jo. - Do toho. - Dobře. Tak schválně, Charlie Dilks. Starý dobrý Charlie. A Angus Ford-Robertson. Fern, kreslíš tohoto pána, takže postupuješ z ovoce ke květinám a jeho varlatům, nebo…

Začali jsme na žebříku, trochou materiálu a štětcem a tak, nakonec ke Gordonovi, byl tam tři lekce. Dobře, nech mě se zeptat na tohle, kdy jsi dělala tenhle kurz? Před dvěma lety jsem začala a furt je dělám. Furt je děláš? Vstaneš, pospícháš do studia, máš čtyři děti, děláš svoje další věci a ještě stíháš kreslit chlapa, kterého neznáš? Je to jen od sedmi do půl osmé.

Vážně, vážně? Jsi velmi aktivní dáma, Fern. Děkuji. Neděkuj, to není kompliment, ale zpochybnění. Týme Leeho, je Gordon bývalý člen Stephenovy skupiny, Davidův prodejce křečka, nebo Fernin nahý model? Dobře, co tipuješ, Reginalde? Nevěřím, že má Fern čas, nevěřím, že jsi někdy měl křečka, živého, nebo mrtvého.

Myslím, že jsi to ty, protože s kocourem Gordonem máte stejné obočí. A co ty, Kene? Taky Stephen? Jo, jo. Stephen? Dobře. Gordone, řekneš nám prosím, ke komu patříš? Jmenuji se Gordon a byl jsem kytaristou v prog rockové skupině Aragon, kde jsme se Stephenem nahráli The Wizard's Dream. Díky, že jsi přišel, Gordone.

Ano, byla to pravda, Gordon byl člen Stephenovy skupiny. Pokud si chcete poslechnout The Wizard's Dream, přihlaste se na iTunes, jsou tam desítky tisíc mnohem lepších alb.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jeden z nejlepších pořadů co znám, vždycky se u něho skvěle bavím... díky za překlady

60

Odpovědět

Přesně tak, souhlasím

30