Je John bývalý vlastník Leeho domu, dostal k Valentýnu popelnici, nebo pomáhá v seriálu EastEnders?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
168. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:5 836

Tajemný host na straně Leeho. Vlastnil jeho dům, nebo mu dal Charlie Brooker k Valentýnu popelnici, anebo pracuje na EastEnders s Ninou Wadiou?

U Davida je Gregg Wallace a Nigel Havers.

Poznámka: Ted Rogers byl britský komik a také měl pořad 3-2-1, kde byla jednou z možných výher popelnice, která zároveň sloužila jako maskot.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Johna. Charlie, začneme u tebe, odkud znáš Johna? Tohle je John. Na Valentýna, když mi bylo 17, jsem mu přinesl popelnici pro jeho dceru. Nino, odkud znáš Johna? Tohle je John, je prvním člověkem, který měl drink v Queen Vic, a také prvním člověkem, který si dal kari v mé restauraci The Argee Bhajee. A co ty, Lee?

Tohle je John, je to bývalý vlastník mého domu, který se občas zastaví s lehátkem, aby mohl na mé zahradě sedět, když svítí sluníčko. Dobře, tady to máme. Davide, kde chceš začít? No, Charlie, co… Tohle je celkem komplikovaná změť událostí. Tys mu dal popelnici, když ti bylo 17, na Valentýna, pro jeho dceru? Ano.

Chtěl jsem tu popelnici dát jí, ale ona tam nebyla. Tak jsem ji dal Johnovi. Jak se jeho dcera jmenovala? Ted Rogers. - Catherine. - Catherine. Co to bylo za popelnici? Velká plastová popelnice, myslel jsem, že to bude vtipný dárek na Valentýna, darovat popelnici.

Protože je to tak neromantické. To je chytrý trik, víš? Když si nejsi jistý, tak jí nechceš dát valentýnské přáníčko, kde je napsáno, že se ti fakt líbí. Chceš dát něco, co bude působit, jakože jsi trochu praštěný. Byl k té popelnici dopis s básničkou? Ne, napsal jsem na ni její iniciály. Můžeš sehnat takové ty zlaté, které se dají přilepit.

Ano, můžeš poprosit o popelnici se zlatými iniciály nebo milým nápisem. Spousta společností to s popelnicemi dělá. Já to udělal, nedělej si z toho srandu. - Omlouvám se. - Sám jsem tam ta písmena dal. Nejsi vůbec romantik. Bylo to zabalené? Balil jsi to? Dal jsem na to červenou mašli. Nedal.

Nedělej si z toho srandu, byl jsem ten den fakt nervózní. Dokážu si představit, proč jsi byl nervózní. Asi sis říkal: „Je popelnice ten správný dárek? Každá holka by za něj byla ráda, ale nejsem si jistý.“ Jsem rád, že tě mé trápení tak rozveseluje, ty zlý malý muži. Přesuňme se k někomu jinému. Dobře. Lee, proč bys nechával bývalého vlastníka domu opalovat se na tvé zahradě?

Neříkej kvůli tomu, že jsi milý, protože tě znám. Co je špatného s jeho zahradou? Bohužel od doby, co prodal dům, nemá zahradu. Žije sám? Žije sám v bytě. A lehátko má jen kvůli tomu, že navštěvuje tvou zahradu? Občas se zastavil a zjistil jsem, že tu zahradu zbožňuje. Tak jsem mu řekl, ať se zastaví, když bude chtít jít na zahradu.

To je hezké, ale je to blbost, že? Proč jsi mu nedovolil si nechat lehátko u tebe doma? Neřekl jsem mu, že si ho musí brát, ale nevím. Možná nemá nábytek. Nino, připomeň nám to. John nám pomáhá od prvního dne v seriálu EastEnders, tedy 25 let. A je známý tím, že vše zkouší první. První, který měl drink ve Vic, první, co použil prádelnu, první, co zkusil všechno.

Taky jsi říkala, že jako první jedl… Jako první jedl kari od doby, co rodina Masoods vlastní Argee Bhajee. To je dost možné. Ale zároveň si to mohla vymyslet. Můžu se zeptat, on je první, co… Ne, není, je to chlap, co chodí ke mně na zahradu. Ale kdyby nebyl… Je první…

Představ si, že ke mně nechodí na zahradu. Chodí, ale představ si, že ne. Pokud budeš mít nakonec pravdu, Lee, tak tohle byl pořádný dvojitý blaf. Je první ve všem? Vystupuje ze skříně Dot Cottonové, nebo jde jen o venkovní natáčení? Jen venku. Davide, je John Charlieho popelnicový otec, parťák Niny z EastEnders, nebo Leeho přítel s lehátkem? Sledujete EastEnders?

Poznáváte tohoto pána? Byl někdo v mé zahradě? Určitě to není Lee. Charlieho příběh je tak ujetý. Úplně to k němu sedí, že? Charlie byl tak defenzivní, když šlo o jeho romantické časy. Až moc. Takové emoce jsou. Ale to je něco, když se můžeš zkontaktovat s otcem někoho, do koho jsi byl před lety blázen a dal jsi mu popelnici.

Je to možné, ale je mnohem snadnější kontaktovat někoho, kdo pravidelně vypomáhá v seriálu, ve kterém pracuješ. Máš naprostou pravdu. Do toho, koho tipuješ? Ninu. Tipuješ, že Nina říká pravdu. Johne, řekneš nám prosím, ke komu patříš? Jsem John a když Charliemu bylo 17… tak mi dal na Valentýna popelnici pro mou dceru.

Ano. Charlie, John má pro tebe dnes dárek. Neviděl jsi to 23 let. A myslím to vážně, skutečně tu ta popelnice je. Tady jsou ty iniciály. Charlie, ty starý romantiku. Tady to máte, vy cynikové. Díky, Johne.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To ju tá dcéra mala 25 rokov na poličke a raz za mesiac sa o ňu trela? Najzachovalejšia 25 ročná "popelnice" na svete.

91

Odpovědět

Ehm. Pust si to jeste jednou. Tohle byla nova/jina/dalsi popelnice. ;)

00

Odpovědět

Tá Nina je neskutočne krásna... Podnecuje moju fantáziu... Och!

28

Odpovědět

To je snad poprvé, co nevzal Leeho jako posledního

90

Odpovědět

"poplenice" hmmm...

11

Odpovědět

Jen tak ze zvědavosti, byl tam někdy člověk, který by měl něco společného s Davidem nebo Leem?

21

Odpovědět

jo

31

Odpovědět

+TuringNevybavuješ si který to byl díl? Nebyl to ten potetovaný s divným knírkem?

01

Odpovědět

Já si vzpomínám, že tam byl týpek, co učil Leeho jongolovat. To byl docela dobrý díl. :)

60

Odpovědět

+JumpDocela spoileruješ ... když už tak aspoň vyjmenuj tři epizody a řekni, že to je jedna z nich :D. Jinak vím o dvou s Leem a jednom s Davidem, ale nevím, jestli se objevili na videačesky, já to sleduji na youtube.

21

Odpovědět

+TuringTo nebyl tak úplně spoiler, protože ten díl tu už je. Ale vůbec bych si na něj nevzpomněl.

00

Odpovědět

+DaevinTo, že tu je, neznamená, že ho náhodný čtenář viděl. Když se na to bude dívat poprvé, bude už z koměntáře vědět, ke komu host patří. Když vyčteš tři videa a neřekneš, které to je, není to tak moc projet je všechny a máš slušnou šanci, že si nenecháš to s prozraným rozuzlením na konec.

44