Je Kevin chirurg, blázen do EastEnders, nebo dvojník Leeho zadku?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:9 184

Tajemný host na straně Leeho týmu.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Kevina. Začneme Christianem, odkud znáš Kevina? Tohle je Kevin, je to chirurg, který mi provedl operaci, když jsem spolkl jednu část z deskové hry Operace. Diane, odkud znáš Kevina? Tohle býval Kevin, ale je tak velkým fandou EastEnders, že se loni přejmenoval po hlasování na Alberta Square. Nakonec Lee, odkud znáš Kevina?

Tohle je Kevin, zahrál dvojníka mého zadku. Tady to máme, Christianův chirurg kvůli hračce, Dianin skutečný Albert Square, nebo Leeho zadnicový kámoš? Kde chce tým Davida začít? Taková záplava pravděpodobných scénářů. Christiane, kterou část z Operace jsi spolkl? Vidlicovitou kost. Kolik ti bylo, když jsi ji spolkl?

Asi 23. Proč jsi ji spolkl? Byli jsme na zdravotnické škole. A byla to trochu sázka. Mám kámoše, který má třesavku. Vsadil jsem se, řekl jsem: "Nedokážeš vyndat všechny předměty z Operace, aniž by se nespustil červený nos. Když to dokážeš, spolknu část, kterou vybereš." Máme tady obrázek na ukázku.

Jsou k tomu kovové kleštičky a musíte vytáhnout malé plastové předměty. Je tam ohryzek, zlomené srdce... Jak je to velké? Asi tak. Vidlicovitá kost je... Malá. Kde se zasekla? V jícnu, další den jsem měl ostrou bolest, zakašlal jsem a vyzvracel jsem trochu krve.

Cítím se nějaký slabý. Trocha krve. Nebude to horší než krev, že ne? Bylo by, kdybych s tím nic nedělal. Krev vycházela ze žaludku? Zasekla se na straně jícnu. Ale muselo to něco roztrhnout, ne? Nekašlal bys krev, kdyby se to jen zaseklo, ne? Na konci jícnu je svěrač, který zabraňuje jídlu, aby šlo zpět nahoru.

Svěrač se zavřel o ten špičatý kus plastu. To se stalo. To je v pohodě, to je v pohodě. Jako když se bota zasekne ve dveřích. Co museli provést, aby to vyndali? Museli tě rozevřít, roztáhnout to maso, vzít velký dráp... Dělá to schválně. Krev stříkala všude, i na obličeje chirurgů. Všude je krev a oni tahají orgány a střeva a potom vyšla malá příšera.

A potom vytáhli ten malý kousek. Anebo to bylo jako klíčovou dírkou? Byla to malá kamera s chňapkou, zajela dolů, chytla to a vyndala. Dobře, chcete se ptát někoho jiného? Diano, Kevin se teď jmenuje Albert Square? Ano. Jak ty jsi poznala tak divného člověka? Je fanouškem seriálu.

Často se vídáme s fanoušky. Kevin čekal venku, pardon, Albert, před Elstree studiem, kam přijíždíme a odjíždíme. Když zastavíme, tak dáváme autogramy. Všimla jsem si, že má manžetové knoflíčky. To je nezvyklé u fanouška, ne? Být s tím před pořadem. U někoho, kdo stojí před Elstree, bych si nepředstavovala... Normální, slušný člověk. Na co narážíš? Řekla bych, že teď je oblečen jako někdo, kdo pracuje v kanceláři. A takové pracovní hodiny jsou většinou obdobné jako čas natáčení.

Chytré. Připadá ti jako chirurg? Mohl by být. Když už mluvíme o jeho vzhledu, tak má hezký zadek. Mluvil o tom, co se snaží dosáhnout tím, že si změní jméno? Někteří lidi ten pořad naprosto milují a tohle... Nedokážu ti to prostě vysvětlit. A já bych řekl, že obvyklý proces, když miluješ ten pořad, je ho sledovat.

Takový jsi ty. Fanoušci ale dělají divné věci, že? Dobře, takže Lee... Jo? Ve které z tvých kouzelných filmových rolí, jsi potřeboval dvojníka zadku? Nebylo to ve filmu, ale v mém sitcomu Not Going Out. Možná jste o něm slyšeli.

Netleskejte, netleskejte. Pokud on musí začít, tak se to nepočítá. Co je špatného na tvém zadku? - Nic. - Proč tam není tvůj? Nechci, aby byl vidět v televizi. To dává smysl, ne? Proč musí Kevin? Pardon, Albert. Kevin. Pokud je zadek pravdivý, tak Kevin. Pokud to není všechno pravda. Skvělý chirurg se zblázní do EastEnders.

Co to bylo za scénu? Postava, kterou hraju, mi je velmi podobná. Bylo to ve filmu pro dospělé, nakonec jsem byl pověšen hlavou dolů a švihala mě slečna, která také hraje ve filmech pro dospělé. Může se Kevin otočit, abychom viděli jeho zadek? Ano. Kevine, můžeš se prosím otočit, abychom viděli tvůj zadek? Děkuji. Chceš, aby Lee... Můžeš si prosím stoupnout k němu a otočit?

Jasně, bez problému. Můžeš se otočit a zvednout si košili? To je jak zvláštní seřazení na policii pro identifikaci osob, že? Leeho zadek je tak o... polovinu větší. Prosím? Už ta epizoda byla odvysílaná, Lee? Nevím, ale jestli to seřazení nepomůže, tak si vezmu přestávku a odskočím si.

Jsi tu často? Je to tu v pohodě, ne? Mimochodem, sušák je rozbitý. Stačí? Kevine, můžeš se otočit zpátky. Děkuji. Co tipujete? Myslím, že se jmenuje Albert Square. Vážně? Ty si myslíš, že je to Christian, že ano?

Myslela jsem si to, buď on, nebo Lee. Ale je zvláštní říct: "Spolknu jeden plastový předmět." Tomu asi nevěřím. Jde o to, že ani u jednoho není velký logický problém. Všechny příběhy dávají smysl, ale jsou neobvyklé. Jak zábavné pro náš národ. Může to být kdokoliv, může to být kdokoliv. Myslím, že když nevíš, tak bys měl vybrat prostředního. Leeho. - Tipuješ Leeho?

- Jo. Dobře. Kevine, povíš nám prosím, ke komu patříš? Já jsem Kevin a hrál jsem dvojníka Leeho zadku. V Not Going Out. Ano, Kevin hrál dvojníka Leeho zadku. A naštěstí máme i fotku. Podívejte se na to, to je... Nezmínil jsi toho osla. Děkujeme velice, Kevine. Také děkuji.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě se tak trochu zdá, že to David už od začátku věděl a zahrál jim tam divadlo, jindy si z Leeho vždycky dělá akorát srandu :D

60

Odpovědět

Jsem rád, když se doplní nějaký popis, který pomůže s anglickými reáliemi. Např. něco o EastEnders a že Albert Square je fiktivní lokace v tom "seriálu".

290

Odpovědět

Na markize budú vysielať tento program v preklade Klamal by som ti? No som zvedavý či to bude prepadák alebo nie.

00

Odpovědět

Doufám teda, že se neinspirovali zde:
https://www.csfd.cz/film/331279-copak-bych-vam-lhal/prehled/

70

Odpovědět

Kapitánkou jedného z tímov bude Polnišová. Nedáva ti to dostatočný dôvod si byť istý, že to prepadák bude? Sorry jako, ale domácemu humoru už snáď neveria ani koordinátori programu na Markíze, keď namiesto nejakého prime-time dali premiéru na pondelok o 22:00

70

Odpovědět

+artogonartogon: Tak pořád to bude o 100% lepší než kdyby to vysílala nějaká česká stanice s Geňou a Suchánkem... A Petra Polnišová je pro mě rozhodně plus a důvod dát tomu pořadu šanci

00

Odpovědět

Uznávam Kevinov poker face, ja by som sa zložil už po prvej minúte... aj keď vyzerá trochu ako sériový vrah. Každopádne, dvojník zadku žiadnu mimiku nepotrebuje.

350

Odpovědět

chudák Kevin

90